Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan aki hasonló gondolat...

Van olyan aki hasonló gondolatokkal "küzdött"?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok. Az egyik legnagyobb vágyam, hogy végre lehessen babám :) Tudom még korai, nem is lehetséges, mert amíg nincs meg a biztos anyagi háttér ilyesmibe nem fogok bele vágni. Illetve még van 2 évem a suliból...


Viszont az egyik legnagyobb félelmem, hogy az ami a legnagyobb vágyam a világon nem jöhet majd össze soha :(

Ti nem féltetek attól, hogy amire vágytok majd nem teljesülhet bizonyos okok miatt? Vagy csak én vagyok ilyen zizi?:)


2010. aug. 24. 07:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ez nagyon jó kérdés, amit feltettél!!!! Annak ellenére, hogy 20 ées vagy, hihetetlen érett fejjel gondolkodsz a babavárásról! Én annak idején nem voltam ilyen :-) 20-as éveimben a fősuli, az utazások, bulik, st... foglalkoztattak csak. Sokáig nem gondolkodtam gyermekvállalásról. Párommal 28 éves koromban ismerkedtem meg, lakást vettünk, felújítottunk, munkahelyet váltottam, tiszta stresszes voltam, hogy megfeleljek az elvárásoknak. Nyaralni, "teleni" jártunk... A párom már nagyon szerett volna babát, de én csak 33 éves koromban éreztem azt, hogy gen, én is nagyon vágyom arra, hogy anya legyek. Így utólag, ahogy olvasgatom és hallom a dolgokat, ezek szerint nagy szerencsém volt, mert elsőre összejött:-)))8 és fél hónapos kisfiú anyukája
2010. aug. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat, gratulálok a Babához! :)

Én pont azért félek mert látom, hallom, hogy sokaknak nem sikerül, vagy csak nagyon nehezen jön össze a baba... Én viszont tényleg mindig annyira szerencsétlen vagyok, és félek, hogy nem fog teljesülni a vágyam.

2010. aug. 24. 08:16
 3/6 anonim ***** válasza:

viszont nagyon sokaknak meg sikerül a baba egyből vagy nagyon rövid időn belül. én értelek, de próbálj meg egy kicsit pozitívabban gondolkodni, mert előre félni olyantól ami nem is biztos, hogy úgy lesz butaság :)

tegyél meg mindent az egészséged érdekében, rendszeres a ciklusod? mert ha igen nem hiszem, hogy gond lehet majd. nagyon sokaknak nincs problémájuk a teherbeeséssel, csak ugye ilyen kérdéssel itt nem találkozol: segítsetek, babát szerettünk volna és sikerült és elég hamar, most mit tegyek ? XD

2010. aug. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen lehet, hogy igazad van :)

Rendszeres persze, általában 27-28 napra jön meg.

Aranyos vagy. Köszönöm, hogy írtál.

2010. aug. 24. 08:33
 5/6 anonim ***** válasza:

akkor semmi de semmi okod az aggodalomra. :)

továbbra is vigyázz magadra.

2010. aug. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mostmár nem fogok ennyit "pörögni" a dolgokon :)
2010. aug. 24. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!