Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik hasonló helyzetben...

Akik hasonló helyzetben vannak. Szerintetek szülhetek gyereket így?

Figyelt kérdés
Van egy betegségem, a myasthenia gravis (magyaruk izomgyengeség), ami nekem a szememen látszik, de nem tehetek megterhelő tesi gyakorlatokat, tehát nem fáradhatok ki, mert különben átterjedhet más szervre is, ami halálos lehet. (ha van ilyen, aki ezzel a betegséggel szült, vagy ismerőse, vagy bárki aki tud segíteni, azt a választ felpontozom), még így is megszülhetek egy gyereket természetes úton? Az erőlködés nem lesz nagyon veszélyes ilyen szempontból nézve, és nem lesz a betegségem rossz hatással a babának? Iszonyatosan félek... Szeretnék majd egy kicsit, mert ez a legnagyobb álmom, és félek, hogy ez akadályozni fog. Kérlek segítsetek, nagyon fontos ez a számomra!
2011. okt. 3. 19:18
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
nem lenne sokkal célravezetőbb, ha ezt az orvostól kérdeznéd meg?
2011. okt. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
52%
ha biztosat akarsz akkor ne itt kérdezd hanem orvostól és abban tuti meg lehet bízni
2011. okt. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem más jellegű szemproblémám volt (4-szer műtötték a szemem, gyémántszikés bemetszéssel), félő volt, hogy normál szülésnél szétrepedhet a szaruhártyám.

A nőgyógyász elküldött szemészhez, és írásos szakvéleményt kért, szülhetek -e természetes úton.

A szemész egyértelműen császárt javasolt.

Mindenképp keress fel szakorvosokat, mert nálad még összetettebb a probléma!

2011. okt. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem programozott császárral persze. Akkor nincs vajúdás sem, így semmit sem kell erőlködni.
2011. okt. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne érts félre, nem kekeckedni akarok de a szülés után lesz segítséged? Egy gyerkőc alaposan le tud fárasztani. Fogod tudni kímélni magad?

A terhességet szerintem sok pihenéssel végig tudod csinálni és a programozott császár is jónak tűnik.

Sok sikert!

2011. okt. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A páromra mindig számíthatok szerencsémre. :) Amennyire lehet, sztem fogom tudni.
2011. okt. 5. 19:16
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Természetes úton nem,császárral igen.Ismerősöm nem is egy gyerkőcöt szült ilyen betegséggel.DE!A kezelőorvosod és a nőgyógyászod véleménye a döntő,hisz az aktuális állapotodat ők ismerik(már a teherbeeséssel kapcsolatban).Természetes úton tuti nem engednek szülni.

2011. okt. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
egy ismerősöm pszichoterápiával szüntette meg a tüneteket (mivel autoimmun betegség). Diagnózisa volt pedig. nem gyógyult,csak teljesen tünetmentes és természetes úton szült.
2011. okt. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Programozott császárral tuti!! Nincs erőlködés, indítják, kiveszik, és minden OK. Nyugi, tuti lehet saját babátok!
2011. okt. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!