Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az Evolet lesz az új Benett/Ná...

Az Evolet lesz az új Benett/Nátán/Medox?

Figyelt kérdés
A kérdés kiírását Hódi Pamela névválasztása ihlette.
2021. máj. 19. 13:25
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
50%

#18 Ez valami vicc?


Azért estél gondolkodóba a kedvenc nevedet illetően, mert valami huszadrangú celeb ugyanígy nevezte el a gyerekét?


Ha csak halvány alapja is van a feltételezésednek, vagyis csakugyan "mindenki" mondaná, hogy miattuk lett Olivia, akkor tényleg nagyon sajnállak, amiért ilyen ostoba, primitív prolik vesznek körül.

2021. máj. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
71%

#21

Nem estem gondolkodba, mindenképp igy neveztuk volna el, csak remeltem, hogy ok nem Olivianak nevezik majd a kislányukat. Es biztos vagyok benne, hogy igy is keze olyan, aki majd megjegyzi,hogy ez a nev miattuk lett felkapott.

Az elso kislányomat egyebkent Natasanak hivjak es azt is megkaptam tobbszor, hogy jaj a Berkiek gyereket is igy hívják.

2021. máj. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%

20!


Ennél gázabbat ? Mondjuk az Evetke esetleg....

2021. máj. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
31%

#22 Én ismerek két Natasát, de egyikük esetében sem jutott eszembe, hogy ugyanaz a nevük, mint Berkiéknek.


Igaz, ehhez nem ártana tudnom, kik azok a Berkiék.

2021. máj. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
80%

#24

Hodi Pamela a Berki Krisztian exe. Kozos kislanyuk Natasa.

Nyilvan ha nem tudod kik ok, akkor nem ez jut eszedbe a nevrol. En sem azt mondom, hogy mindenki ilyen megjegyzest tett, hogy az ő kislanyuk miatt lett az enyem is az. De kaptam olyan hozzaszolast, hogy "de nepszeru lett a Natasa nev, a Berki utan" vagy "miért nem Zselyke lett?"

(Natasa Zselyke a teljes neve a kislanyuknak)

Aztan most Olivia a kislanyom, es meg ok is ezt adtak volna első keresztnevnek, akkor mintha ennyire nem lennek kreativ, hogy toluk "lopkodom" a neveket.

2021. máj. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%
Berkiék valami átlagosat fognak választani és azzal házalni, hogy "bezzeg ők normálisak" és a sok hülye meg bólogatni fog...
2021. máj. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősöm a Berkiék lánya után nevezte el a gyerekét. Natasa Zselykének akarták, de végül Natasa Luca lett. 🤦‍♀️ Akkoriban ment a tévében az a reality amiben benne voltak.
2021. máj. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%
Evolet Olivia.. Hát elég nyögvenyelős kimondani. Tény, hogy ennél rosszabb női nevek is vannak - itt most az Evoletre értem, a Oliviával semmi baj, nekem is tetszik. Hátha inkább mégis Oliviának szólítják majd...
2021. máj. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is ez lesz az új divat. Nem vagyok nagy hazafi és az ősi magyar nevekért sem vagyok oda, de borzalmas, hogy országunkban képes elterjedni egy teljesen idegen, számunkra jelentéktelen név az által, hogy egy s*ggét jó helyre tevő nő ezt adja a lányának. Elég sok a primitív kis hazánkban. 🤦🏼‍♀️
2021. máj. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
64%
Na ezek utan kivancsi leszek, Tápai Szabinaek milyen nevet valasztanak majd. A Milla utan biztos nem lesz Juliska a gyerekuk, ugyhogy szerintem van esely ra, hogy ok is valami nagyon modern nevet adnak majd a kislanyuknak.
2021. máj. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!