Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Arisztid, Benett nevekről mi...

Arisztid, Benett nevekről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2020. máj. 10. 18:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
Csaladnev mi hozza, Kolompar?
2020. máj. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A Benett nagyon gyakori lett nálunk. Nem tetszik.

Arisztid fura, az aradi vértanúk jutnak eszembe, meg az Asztrid női név. Nem tudom elképzelni a mindennapokban. De inkább ez, mint a Benett

2020. máj. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A vezetéknév Szabó. Nekem az Arisztid tetszik jobban, a hangzása szép, csak nem tudom mennyire elfogadott manapság.
2020. máj. 10. 18:16
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább csak fura. Bár manapság... Rokonomnak Mózes nevű osztalytarsa is volt. Három is.
2020. máj. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
14%
Tényleg cigányos szóval egyik se.
2020. máj. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
Csúnya, az Arisztid bonyolult is egy gyereknek, ki sem fogjak tudni mondani, lesz belőle minden más.
2020. máj. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
90%
Az Arisztid viccek miatt halálra fogják szekálni.
2020. máj. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%
Senki nem ismeri már az Arisztid vicceket, nem fogják halálra szekálni. A Kovács Pétereket is halálra szekálják, nekik majd találnak mást, amin lehet gúnyolódni. Komolyan, annyi ilyet látok itt, hogy ne add ezt a nevet, mert majd szekálják miatta. Az én osztálytársaim közül a következőket szekálták a legjobban: Gábor, Miklós, József, Ildikó. Úgy, hogy Lehel, Jácint és Álmos is volt az osztályban. Nem ezen múlik. Ezért hívnak minden gyereket Bencének meg Hannának, mert ettől rettegnek a szülők, hogy mert majd szekálják. Úgyis szekálják, akit szekálni akarnak, annyira mindegy, most nehogy már néhány kis még meg sem született puja miatt ne hívja az ember úgy a gyerekét, ahogy akarja. Szerintem az Arisztid különlegesebb, Benettből már sok van.
2020. máj. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem a Szabó Arisztid tök jól hangzik, Benett már unalmas
2020. máj. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyik se tetszik.

Arisztid: régi, arisztokratikus, és nem hangzik jól.

Benett: divatnév.

2020. máj. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!