Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyedülálló kismamák. Az...

Egyedülálló kismamák. Az önkormányzati segélyek folyósitása után, kijönnek környezet tanulmányra? Mit néznek a lakásban?

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk elötte jöttek. Azt nézték,megfelelő e a környezet a gyerek egészséges fejlődéséhez,nem e hiányoznak alapvető dolgok (víz,villany,nincs e fertőzésveszély)
2010. aug. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én is úgy tudom, hogy előtte mennek ki, mielőtt megadnák a segélyt, és a fent említetteket nézik, meg jeleket, hogy valóban egyedül élsz e, mert sajna sokan vissza élnek ezzel, hogy kicsit több pénzt kapjanak.
2010. aug. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha minden rendben és kicsit szebb a lakás az átlagnál, akkor már nem is adják meg a segélyt?
2010. aug. 24. 13:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Én még egyedülállóként kértem segélyt, akkor is kijöttek, de nem mondtak ilyet, hogy pl. úgy látszik, hogy jól megy, minek kérem a segélyt. Én is féltem, hogy azt mondják, hogy adjam el az egyik tv-met. Végül annyira nem is néztek szét. Ki voltak nyitva a szobaajtók, én a konyhába hívtam be őket.
2010. aug. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Most jutott eszembe,kérhetik,hogy mutasd meg a rezsi számlákat,nálam kérték,hogy mennyi és tudod e fizetni. Van valami fura elméletük,hogy a lakás fenntartási költségek a bevételed hány százalékát emésztik fel,ez mennyire valószínű,és ha úgy gondolják,túl nagy ez a hányad,akkor egy vélelmezett jövedelmet állapítanak meg,amivel valószínűleg nem Te fogsz jól járni.

Sajnos ilyen is van.

2010. aug. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!