Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek szükség van olyan...

Szerintetek szükség van olyan posztokra, mint Pintér Ada szülés utáni insta posztja, vagy ez inkább magamutogatás?

Figyelt kérdés
2021. máj. 24. 21:59
A kérdező szavazást indított:
Jó, ha vannak ilyen posztok is.
Ez csak magamutogatás.
22 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem nagyon jó az ha valaki az anyaságnak nem csak a szép oldalát mutatja. Ugyan úgy hozzá tartoznak azok a dolgok is amiről álltalában nem posztolnak, mert nem "illik" róla beszélni. Nekem szimpi hogy ezt így bevállalta. Kíváncsi leszek később az anyasággal kapcsolatban is ilyen őszinte lesz-e
2021. máj. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Ki ô és mit posztolt?
2021. máj. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

“Kíváncsi leszek később az anyasággal kapcsolatban is ilyen őszinte lesz-e”


Dehát neki már elég nagy iker fiai vannak, csak rájött mellettük erre.

2021. máj. 25. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
3 Nem a rájövésen van a hangsúly. A külvilág előtti őszinteségen. Hogy majd ír-e arról is őszintén pl ha napok óta nem tud aludni és egy idegroncs. Ha a gyerek nincs el senkivel, semmivel csak rajta. Tehát a nehéz, szar dolgokról. Mert ugye ezekről nem illik, nem divat. 4 gyerekes ismerősöm sem mondott egy mukkot se. Egy olyan ismerősöm van (neki hálás is vagyok ezért, hogy nem csak a cukormázat mondta ő is) aki mindig mindenről nyíltan beszélt. És az hogy van már gyerek...... Neki is van 3 és mind más. Mindel másképp éli meg a dolgokat
2021. máj. 25. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
86%
Megnéztem. Nem tennék ki ilyen fotót, de nem felháborító és nem gusztustalan számomra. Szerintem egy értelmes ember számára nem szükségesek ezek a képek, mert tudják, hogy az ember nem néz ki mindig jól és szülés után ottmarad a terheshas a legtöbb esetben. De vannak nem értelmes emberek is lehet, hogy nekik szükséges egy ilyen "szembesítés". Én még ott tartok, hogy igyekezzünk jól kinézni egy fotón, de nem posztolok soha, úgyhogy lehet ez egy régies gondolkodásmód, ami nekem van.
2021. máj. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!