Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Anyukák, ennek mi értelme...

Anyukák, ennek mi értelme van? Magamutogatás?

Figyelt kérdés
Van pár frissen szült ismerősöm a közösségi oldalon. Az egyik "nagy játékos" 1 hónapja szült. Már a második képet teszi ki magáról hogy milyen lapos a hasa. Konkrétan várja a dicséreteket, sőt még azt is hozzáírja hogy "látjátok én nem hagytam el magam". Ez mire jó? Magamutogatás nélkül nem tud élni? (mondjuk a terhessége minden pillanatát megosztotta, szóval várható volt a reklámozás, de ezt én egy kicsit túlzásnak tartom) . Mielőtt nekem esne valaki, nem vagyok irigy, szültem 3 gyereket és jó formában vagyok, de ezt szerencsére nem kell mutogatnom :)
2015. nov. 18. 17:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Ő dolga, Ő élete. Ha nem tetszik, nyomsz egy unfollow gombot a face-en. Az ilyeneknél azt szoktam tenni...
2015. nov. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%

Csatlakozom az elso hozzaszolohoz. :)

Mindenki mashogy eli meg.

En is elso babanal kb hetente raktam ki képet. Most a 2. Babánál azt se hogy várandós vagyok. Lehet otthon nem kap elég elismerést...:)

2015. nov. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Lehet csak a face-n tudja mutogatni,mert otthon nem kíváncsi rá senki :-)
2015. nov. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Mindenkinek más az értékrendje. Neki ilyen sekélyes. Ez van. Én nem nézném. Ma már egy kattintással törölni lehet a hulyéket. Élj vele!
2015. nov. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
Unfollow, ha nem tetszik, nem muszáj nézni. Nem tudom, lehet én vagyok fura, de én szívesen nézegetnék ilyeneket, csak nálam ismeretségi körben senki nem teszi ki.
2015. nov. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
47%

A lapos has viccces dolog.

Diétáztam, így nem igazán híztam a terhesség alatt. Szülés után ugyanolyan súllyal távoztam, mint amivel teherbe estem, 50 kg.


Viszont a hasam nem igazán ment vissza. Egy évvel a szülés után (maradandóságot ekkor mondják ki) megnézettem magam általános sebésszel. Szétnyílt a hasizom, amiatt volt nagy hasam. Megműtöttek, azóta lapos ismét. A szétnyílt izmokat kellett összevarrni.


Nekem pechem volt, mert alacsony vagyok és annyira előrefelé nőtt a hasam, hogy az izom megadta magát a végén és szétnyílt.

2015. nov. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát, egyrészt igaza van az előttem íróknak. Másrészt a személyes véleményem az, hogy aki mindenáron képeket rak fel magáról, ráadásul rendszeresen (kit érdekel, hogy néz ki???), az nem normális.
2015. nov. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ilyen ismerősöm. Miután 12 hetesen a sokadik pocakos fotóját rakta fel én bizony megnyomtam az unfollow gombot..
2015. nov. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Követés leállítása.
2015. nov. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ezek pont olyan ismerosok mint azok akik boldognak mutatjak magukat es szazmillio kepet feltesznek kozben meg olik egymast folyamatosan. Folyamatos hazugsag es szinleles es magamutogatas a facebook
2015. nov. 19. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!