Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hagynátok, hogy a kislányotok...

Hagynátok, hogy a kislányotok így öltözzön? Vagy ti magatoktól öltöztetnétek így?

Figyelt kérdés
[link]

2021. máj. 25. 14:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
71%

Haspoló? Mi is hordtunk a 90-es években. Akkor is voltak, akik megbotránkoztak az idősebb korosztályból. Megfázik a derekad stb.

A vékony tiniken nyáron belefér. Iskolába nem engedném így.

Hasban erős tinik (magyarországon igencsak sok az elhízott) inkább kerülje.

2021. máj. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
62%
Igen.
2021. máj. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
59%
Kb minden gyerek így öltözik már
2021. máj. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
48%
Engem nem érdekel a “minden” gyerek, nem engedném így utcára, max a kertbe.
2021. máj. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
63%
Nyáron, szabadidőben oké (akkor is ha nem áll jól neki, megengedném, de mondanám, hogy szerintem mi állnak neki jobban), iskolába nem.
2021. máj. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
53%

Melegben, nyári szünetben igen. De csak akkor, ha nincs pocija és nem lesz nevetség tárgya mások körében.

Iskolában, ünnepségre, etc. nem.

2021. máj. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
82%

" Hasban erős tinik (magyarországon igencsak sok az elhízott) inkább kerülje."

Angliában szintén durván elhízottak a gyerekek, és ott simán viselnek akár logó hassal is ilyen felsőket.

Én nem tartom jó ötletnek, hogy 10-14 évesek kislányok így öltözzenek. Nem csak azért mert később komoly gondjaik lesznek( felfázott vese, vagy petefészek gondok), hanem mert így könnyű préda is lehet belőlük.

2021. máj. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
28%
egy ekkora gyerek már el tudja dönteni, miket vesz fel. engem se öltöztetett már anyám 12 évesen
2021. máj. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
31%

Igen engedném.

Jah és ilyen gatyát vennék magamnak is, mert a tököm tele van azzal h a most kapható nadrágok a nyakamig érnek.

2021. máj. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
51%

"Én nem tartom jó ötletnek, hogy 10-14 évesek kislányok így öltözzenek. Nem csak azért mert később komoly gondjaik lesznek( felfázott vese, vagy petefészek gondok), hanem mert így könnyű préda is lehet belőlük."


Haspolo nélkül is lehet valakinek vese vagy petefészek problémája, egyik sem az öltözék miatt alakul ki.

A könnyu prédáról meg annyit, hogy aki kislányokra izgul, azt épp nem a haspolo hozza lázba.

2021. máj. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!