Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire öltöztetnéd össze a...

Mennyire öltöztetnéd össze a gyerekeidet fényképezéshez?

Figyelt kérdés

Holnap viszem fotózásra a gyerekeimet. 6 éves kisfiú, 3,5 éves és 1 éves csajok.

Arra gondoltam, a fiam sötét farmert és világos színű kockás inget kap. A csajszik sötétebb farmerruhát, alá világos felsőt és világos harisnyát.

Jók lesznek így, vagy ne törekedjek az összeöltöztetésre?


2014. nov. 19. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem szeretem a mesterséges dolgokat. Épp elég a mesterséges fotós környezet, a sok színharmónia meg minden ... pff... nagyon giccs lesz.
2014. nov. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 piroska és a farkas ***** válasza:
Hát ha fotozás, akkor szerintem egyáltalán nem baj, ha harmonikus egymással a gyerekek öltözéke. Ha mindhárman sötét farmerban vannak, az már eleve jo, én esetleg még arra is figyelnék, hogy a lányok fölsője legalább színben passzoljon a fiúcska kockás ingéhez,ha megoldhato.
2014. nov. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem szupi lesz...
2014. nov. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az ing fehér alapon halványkék kockás, a csajok felsője is fehér, de nem az a rikító, inkább olyan koszosfehér.
2014. nov. 19. 21:39
 5/6 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Szerintem nem giccs, mert ez fotozás. A giccs az, amikor valaki úgy megy kirándulni, hogy figyel rá, hogy a kisfiának a cipőfüzőjének a színe passzoljon az ő szoknyájához ami ugyanaz a márka természetesen, mint a férje oldaltáskája, és mindezt egy átlagos kiránduláson, mint egy kataloguscsalád. na az a giccs. Előző hozzászolásomban nem véletlenül használtam a harmonia szot, nekem valahogy igényelné a szemem, ha ilyen direkt megörökítésről van szo. A hétköznapokban nem.
2014. nov. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Így fogom Őket vinni. :)
2014. nov. 19. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!