Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 15 hónapos kislányt ünneplőbe...

15 hónapos kislányt ünneplőbe öltöztetnétek Karácsonykor?

Figyelt kérdés
Szoknyába? Nadrágba? Tulajdonképpen nincs a lányomnak "ünneplő" ruhája. Van pl. "orvoshoz menő/kimenős" ruhája, de azok nem olyan ünnepiek. Most télen szinte csak nadrágokat hord. De van neki pl. egy hímzett farmer kötényruhája, az jó esetleg? Vagy az a fehér ruci, amiben keresztelték (nem tudom, jó-e még rá)? Vagy csak én bonyolítom túl az egészet, és jó a hétköznapi, otthoni "játszóruha"?
2012. dec. 19. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Èn minden èvben veszek ünneplős ruhàt a gyerekeimnek. Első èven a lànyom 7 hònapos volt, akkor is kapott, azòta is minden èvben, ès most màr a fiam is kap. A csajszi most 4,5 èves ragaszkodik a szoknyàhoz, a kicsi csiniruhàt kap, de nem öltönyt, egy bàrsonynaci, ING mellèny.
2012. dec. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia

A kislányom 21 hónapos,ünneplős ruhában lesz .legalább is Szenteste:)

Tunika,harisnyával vagy kisruha harisnya kombó.

Alig van alkalom kiöltöztetni.már alig várom,hogy csiniben legyen.

A Télapót is ünneplőben várta és látszott rajta is,hogy érzi,ez valami különleges alkalom:)

2012. dec. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam első karácsonyakor 8 hónapos volt,és csinosan felöltöztettem ingbe.
2012. dec. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%
Fiam 19 hónapos, tavaly se és idén se fogom kiöltöztetni minek. Neki is meg nekem is kényelmetlen és utána dobhatom a kukába. Én sem öltözöm ki nem hogy ő.
2012. dec. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2 éves a fiam. Kapott ősszel egy fekete kis nadrágot, a dereka állítható, a hosszát meg tudom lejjebb engedni, tehát sokáig jó lesz rá. Ez lesz rajta karácsonykor + egy csinos ing (turis).
2012. dec. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

16 hónapos lesz épp karácsonykor, kislány. Ünneplőt adok rá, bár tudom, hogy leeszi, de nem gond. Még augusztusban kapott nagyon szép kisruhát, fehér blúzt, illetve vannak még egyéb aranyos kis ruhái, amelyek még sosem voltak rajta. Alig várom, végre.

Nem kell, hogy olyan igazi nagy ünneplős ruha legyen, de szerintem semmiképpen se a hétköznapi otthoni játszóruhát add rá. Hadd érezze, hogy most sokkal különlegesebb minden. Hímzett farmer kötényruha, az jó.

2012. dec. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!