Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Azt mondja Miklósa Erika,...

Azt mondja Miklósa Erika, "Bibi egy kishúgot szeretne magának", milyen világban vagyunk, hogy megengedhetik maguknak, csak úgy rendelnek neki egy testvért?

Figyelt kérdés
2021. máj. 25. 17:22
 1/10 anonim válasza:
43%
:D
2021. máj. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Jó lenne ha így működne :D

EMAG.hu 1db lány/fiú testvér rendel 😂

2021. máj. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Ebben hol van az, hogy rendelnének...????
2021. máj. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Hú de vicces vagy öcsém, menten elröhögöm magam
2021. máj. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Mivel a kislányát is örökbe fogadta, másikat is örökbe akar fogadni. Neki már nem lehet saját gyereke, de lehet, hogy soron kívül fogadhat örökbe gyereket.
2021. máj. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Gondolom, a másodikat is örökbe akarják fogadni, ahogy az első gyereküket. Nem vagyok jártas az örökbefogadás témában, de azt tudom hogy a leendő szülők egy csomó dolgot kizárhatnak, vagy épp elfogadhatnak, miylen paraméterekkel szeretnének gyereket. Igen, kvázi mint egy rendelés. Nem kell beteg, nem kell barna bőrű, 0-2 éves korig stb stb. Gondolom a nemét is meg lehet határozni, ilyen egyszerű, akkor csak lánygyerekre nyitottak, ennyi.
2021. máj. 26. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%

Megint valami felfújt bulvárszenzáció...


Miklósa Erika 51 éves, nem is fogadhat örökbe! Hacsak a párja nem fiatalabb 45 évesnél...

2021. máj. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
56%

Én is ismerek olyan párt akik minden paramétert egyeztettek, sőt még az eredeti szülők kinézetét, foglalkozását, életkörülményeit is.

Pénzért bármit lehet, tudod.

2021. máj. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tesóm is kistesót akart, azért lettem én, amúgy egyik szülőm se akart még egy gyereket. :D de aztán jól sült el a dolog, bár a tesómnak gondolom fájt, amikor rájött, hogy a kistesót nem lehet a sarokba dobni, amikor elunta, de amúgy remek tesó. <3
2021. júl. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
(De mondjuk én természetes módon fogantam és jöttem a vilagra és nem adoptáltak).
2021. júl. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!