Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol tudom beszerezni az Anna,...

Hosztafi Erna kérdése:

Hol tudom beszerezni az Anna, Peti és a Gergő könyvsorozatot?

Figyelt kérdés

Szeretném kislányomnak megvenni a sorozatot,de seholsem tudom.Vagyis tudom,de sajnos irreális áron árulják.Számomra felháborító és undorító dolognam tartom ezt,h.éljünk meg más gyerekéből!!!Mert nem a szükőtől veszik el hanem a gyerektől.Sajnos nagyon sokan vannak akik nem tudják megtenni,hogy ennyiért vegyenek meg egy használt könyvet,arról nem is beszélve,hogy 11 db-ról van szó,ami nem kevés pénz.Haszáltan 5000-8000 ft illetve sérülten 5000-6000ft-ot elkérnek!

Írjanak olyan anyukák akik nem ezek közé tartoznak.



2017. okt. 3. 13:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekünk mind megvan, a nagymama vette meg még régebben de akkor sem volt olcsó, igaz akkor 4500ft ért vette újonnan.

Antikváriumokban láttam már 2500ftért de nagyon keresett könyv.

Sajnos nem csak ez de a többi könyv is drágay Harry Potter könyveket vadászom most

2017. okt. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ami híres lett,és már nem beszerezhető,annak sajnos felmegy az ára.
2017. okt. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekünk szerencsénk volt, még a fiamnak megvettem mindet, így hiánytalan a készlet, vigyázunk is rá.


Hogy miért ennyi az ára? Mert 7 éve is 2500-3000 volt az ára, a könyvek drágák, mindegy, hogy mesekönyv, vagy regény. Az Anna, Peti sorozatot sokan keresik, és ami keresett dolog, az sokat ér. Igen, még használtan is. Nem tudsz ellen mit tenni, kérd kölcsön valakitől, vagy olvassátok el a könyvtárban (ahogy hallom, már kölcsönözhető példányok sincsenek sok helyen, csak olvasótermi használatra adják ki). Vagy válasszatok helyette mást, akár Bartos Erikától is, bár sok jó író van még rajta kívül is.

Ajánlom még a Bookrkids appot okostelóra, tabletre, sok-sok mesekönyvet olvasható vagy hangoskönyv formában találhatsz meg rajta ingyen vagy kevés pénzért.

2017. okt. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Pedig csak használtan tudod már beszerezni.

És ilyenek ezek a dolgok. Tudod: kereslet-kínálat. APG könyv esetében kicsi a kínálat és óriási a kereslet. Ez nem "gyerek kirablása", hanem színtiszta gazdasági helyzet.


Nekünk 1 APG könyvünk van, azt még olcsón vettem. A többit könyvtárból kölcsönözzük. Nekem így tökéletes. Nem tartok egy vagyont könyvekben, és minden hónapban újakat olvasunk a fiammal.

2017. okt. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Elnehetsz a könyvtárba, ingyenesen beiratod a gyereket és kiveszitek. A legtöbb könyvtárban az egész sorozat megvan.

A másik opció, hogy vársz, mert jelenleg azért nem kapható, mert az írónő átdolgozza, és kiadják újra.

2017. okt. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjuk már ezt az "éljünk meg más gyerekéből" dolgot. Ez a gyereknek egyáltalán nem létszükséglet. A 8-10000-es ár tényleg nagyon meredek, de nem kell megvenni, ennyi. Én is most szereztem meg a sorozatot 4-5000es áron darabját. Szerintem ez még belefér, a Hoppla meséi vagy a Brúnó Budapesten is 4000 forint és azt még lehet is kapni mindenhol. Ez van, kereslet-kínálat és erre bizony van kereslet. Aki meg ennyit nem fizet érte, az nyomtassa ki a pdf-et (neten kering) vagy olvassa tabletről. Illetve ott van még a könyvtár, mi is rendszeresen hoztunk ki onnan Anna, Peti-t, még külön élmény is a könyvtárba járás a gyereknek. Amúgy annyi jó mesekönyvet lehet kapni, nem tudom miért kell ebből ekkora hisztit csapni.
2017. okt. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
Ez nem jótékonysági vagy jófejségi alapon működik, hanem kereslet-kínálat alapon. Meg lehet viszont sértődni, akinek jól esik. A könyvtár 16 éves korig ingyenes. Ugyanakkor millió sokkal színvonalasabb könyv kapható elérhetőbb áron.
2017. okt. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%

Nekünk 5-6 db APG konyvunk van,anno meg ujonnan vettük,es eszem ágában sem lenne eladni 4-5 ezer alatt,ha van olyan,aki megveszi ennyiért..forditsd meg a dolgot,a saját gyerekemtol vegyem el azt a pénzt,amit kifizetnenek érte,csak,hogy jotekonykodjak?

Nem adom el,mert még a legkisebbnek is lesz egy ilyen korszaka,mikor ezeket olvassuk,de nem dolnek a kardomba nelkuluk sem..soooot

2017. okt. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Megvenni nem tudod máshol csak használtan.

Egyszerűbb a könyvtárból kikölcsönözni.

2017. okt. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!