Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a menete, hogy ha a Kúriáho...

Mi a menete, hogy ha a Kúriához szeretnék fordulni?

Figyelt kérdés
Sajnos a Kisfiammal kapcsolatban,gyerekelhelyzés-a Gyámhivatal,Nevelési Tanácsadó,nagyon részrehejló és igazságtalan döntéseket hoz/nagyon Édesanya párti!

2021. máj. 25. 20:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha gyermekelhelyezés, akkor gondolom van ügyvéded. Ezt tőle kell megkérdezned.

Bizonyára jobban tudja a menetét

2021. máj. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
86%

Szóval pár kérďés

Lakhatási viszonyok megfelelőek?

Anya gondoskodik a gyerekről?

Eszik, iszik, ruházkodik megfelelően?

Szellemi fejlődését segiti?

Ha ezekre igen a válasz akkor az esélyed 0 %


Vagy esetleg van új pasi a képben és ez b@ssza a csőröd.

Mert akkor késő bánat, addig kellett volna igy harcolnod értük míg velük voltak,nem most...

2021. máj. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat-már nincs ügyvédem-10 éve harcolok/elfáradtam
2021. máj. 25. 20:47
 4/24 A kérdező kommentje:
Új pasi nem "b@ssza a csőröm 81 éves /nem laknak együtt, csak a házban van/
2021. máj. 25. 20:49
 5/24 anonim ***** válasza:
91%
De ha jó helye van ott, ott a megszokott környezete, szereti az anyját, akkor ott marad. Akkor is, ha neked fáj. A gyerek amúgy veled élne? Nem kicsit lehetsz kattos, ha te ezen pörögsz. És inkább elszakítanád a biztonságból... Normális vagy? Igazságos lenne a gyerekkel ez? Azt nyilván leszrod, hogy az anyjával se. Dolgozd fel.
2021. máj. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó tanácsokat főleg5/5/biztos Nő vagy/ fogalmad nincs mi van a háttérben, de rögtön támadsz és kritizálsz---légyszíves kimélj meg a véleményedtől---próbálj arra koncentrálni amit kérdeztem---köszönöm szépen -szép napot
2021. máj. 26. 07:33
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Tehát legalább 10 éves a gyerek ezek szerint. Min 10 éve él az anyjával.

Ennyi idő alatt egymás közt sem tudtatok kompromisszumot kötni. Mire számítasz?!

A kúria sem fog egy kiskamaszt kirángatni a megszokott környezetéből, főleg h valószínűleg problémás ha a nevtan is a képben van

2021. máj. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
15éves 10 éve zajlik ez az egész marakodás minden másnap velem van a fiam/bírósági döntés,de nem alhatott nálam csak minden második hétvégén-szülői felügyelet jogom nincs/gyt.fizetek/annyit kértem mikor nálam van akkor az éjszaka is maradhasson--ezt nem javasolták-sőt rosszabb helyzetbe kerülök mint voltam--mert most a Gyámhivatal felfüggesztette a bírósági döntést/egyenrangú szülő szerettem volna lenni!!!!!
2021. máj. 26. 08:09
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
És, ha nem engedték, akkor annak oka van.
2021. máj. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Erdekes
2021. máj. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!