Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerinted mi a legszebb...

Szerinted mi a legszebb abban, hogy saját gyermeked van?

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 15:38
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
az, hogy ha ránézek, a férjemet és az iránta érzett szerelmemet látom viszont benne.
2010. aug. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Nem biztos, hogy a legszebb, de végre van normális célom az életben, mert eddig csak tengtem-lengtem.
2010. aug. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
Minden ami ezzel jár:-)
2010. aug. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%
Hogy az enyémek. Mindhármat ÉN hoztam világra, az ÉN csodáim :)))
2010. aug. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%

Maguk a gyerekek! Az,hogy szerethetem Őket és viszontszeretnek,a látványuk,illatuk, létük.

Az,hogy rájuk nézek,és azt érzem,istenem,milyen tökéletesek!

A felelősség,gondoskodás,de még a velük járó apró gondok is.

DE JÓ ANYÁNAK LENNI!

2010. aug. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Az, hogy most kezdi az életét, és még annyi lehetősége van. (Hogy sznob legyek, Madách írta "Nem Messiás é minden újszülött..")
2010. aug. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
45%
Az hogy természetes és egyúttal tökéletes is. Az örökbe fogadott gyereknél viszont szerintem az, hogy jó lehetek valakihez aki majd velem is jó lesz, és együtt leszünk boldogok attól függetlenül hogy nem én szültem hanem valaki más.
2010. aug. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
45%
Minden! Mert Ő a mi gyönyörű, egészséges kislányunk!
2010. aug. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Brigitta04 ***** válasza:
Amikor mi hazajöttünk a korházbol az első éjjel én semmit nem aludtam hanem csak néztem-néztem az én gyönyörű kisfiamatés nam akartam elhinni,hogy ez kis ártatlan lélek az én gyermekem.Amúgy szerintem egyetlen szó van rá : MINDEN!!!!!!!
2010. aug. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!