Miert csinálja?

Figyelt kérdés

Párom szerint úgy lehet meg "nevelni" kis gyereket, ha ki kap, amikor rosszat csinál.

De olyan mintha minden apróságért ütni akarná.

Hiába szólok neki, hogy "ne üssed már állandóan"

Akkor az a válasz :"akkor neveld te, így mindent meg engedsz neki, sose fog tanulni a hibáiból"


Már sajnálom, ha akármit csinál rá kiabál, stb..


Hogy értessem meg vele, egy gyereket nem szabad ütni.

Traumát is okozhat vele neki.


2021. máj. 28. 18:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Ez gyerekbàntalmazàs. Èn összecsomagolnèk ès lelèpnèk gyerekestől.
2021. máj. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk büntetés van. Vagy megvonok tőle valamit vagy ha éppen olyat csinál ami kupival jár ő takarítja fel.

Én sem szeretem ha bántják a gyerekeket. Engem is sokat bántottak és a mai napig emlékszem rá. Nem is jó a kapcsolatom a szüleimmel.

2021. máj. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Mindenkèppen maradjon ìràsbeli nyoma az ehhez hasonlò beszelgeteseiteknek. Pl. ìrj smst, hogy ne üsse a gyereket, emlìtve, hogy nem az első alkalom volt, es te nem èrtesz egyet vele.
2021. máj. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Félek hogy később már naponta ütni fogja.

Ha hangoskodik már rá kiabál..

2021. máj. 28. 18:08
 5/14 anonim ***** válasza:
96%

Ha tèged ütne, azt is tűrnèd?! Èn ha màsbòl nem èrt megcsapnàm, mikor a gyerekre üt.

Aki szerint a gyerekbàntalmazas elfogadhatò, annak nem valò gyerek.

2021. máj. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%
Ha a férjem megütné a gyerekemet (erre semmi esély nincs egyébként, szóba nem állnék olyannal aki ilyenekre hajlamos) azonnal elválnék és még fel is jelenteném. Engem vertek gyerekként és nagyon durva traumáim lettek emiatt amikkel a mai napig küszködök pedig 30 éves vagyok. Ez a magatartás számomra teljes mértékben elfogadhatatlan.
2021. máj. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

5eve vagyunk együtt. Sosem ütött meg, meg csak nem is veszekszik velem. De a gyereket hamarabb meg üti.

Sajnos el menni nem tudok, mert idő közben a szüleimeg haltak. Próbáltam külön menni, de akkor nei adnák a gyereket, mert nekem kevés a jövedelmem, nem tudnám el tartani.

2021. máj. 28. 18:54
 8/14 anonim ***** válasza:
95%
Csak fenyeget avval, hogy nàla lenne a gyerek. Bàntalmazza a gyereket fizikailag ès verbalusan is, tèged pedig verbalusan a fenyegetèssel.
2021. máj. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
*verbálisan
2021. máj. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda bátor ember, az asszonyt nem üti meg, hiszen ő nem sokkal gyengébb nála, de a védtelen gyereket ütlegeli... Férfi a javából, ja nem.
2021. máj. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!