Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ajánlanátok szép ősi magyar...

Ajánlanátok szép ősi magyar fiúneveket?

Figyelt kérdés

Olyanokat, amik nem


1. mainstreamek (pl. Zétény)

2. régies hangzásúak (pl. Árpád)



2021. máj. 30. 07:41
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
60%
Csulás, Csumás, Ond, Apor, Nándor, Poncius,
2021. jún. 9. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
48%

Nem tudom kérdező mi a célod azzal hogy férfi neveket soroljunk neked, de ha a saját gyermeked névadásához kérsz lényegében segítséget akkor azt kell hogy mondjam hogy alaposan gondold át. Ugyanis ez a megközelítés rossz. Nem úgy adunk nevet gyermekünknek hogy: ami nekem tetszik és szerintem jól hangzik."

Több szempontot is figyelembe kell venni név választás során.

Első sorban olyan nevet kell adni egy férfinak ami visszafogott, mégis tekintélyt parancsoló. Ami illik hozzá és büszkén viselheti. Amit ha bárki meghall akkor tudja hogy nem egy átlagos férfival sodorta össze az élet, és még sorolhatnám...

Andor, Henrik, Edvárd, stb...

Szerintem érted mire gondolok ezzel.

2021. jún. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
0%
Csongrád, Zepettye, Farkas, Bátor, Apát, Zsebi, Hörgő, Lipóti,Kafta, Lumper
2021. jún. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!