Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehet gyereknek itt Magyarorsz...

Lehet gyereknek itt Magyarországon adni olyat névnek, hogy Tori, Tord, vagy Todd? Nekem ezek a nevek nagyon tetszenek.

Figyelt kérdés
2021. jún. 2. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
2021. jún. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
a Torda magyar nevet lehet adni
2021. jún. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Pedig marha bénák
2021. jún. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Azért mert neked tetszik, miért akarsz kicseszni vele?!
2021. jún. 3. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Van más amivel ki tudsz szúrni a gyerekkel.
2021. jún. 3. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Legyen Viktória, aztán becézhetitek Torinam. Tod helyett Teodor, hasonlóak.
2021. jún. 3. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tódor, Teodor szerintem menők. A Tódor név nemannyira, de a Teodor eléggé cool , elegáns név; azt pl lehetne becézni Todnak. :):) De egyébként lehet, hogy ha kérvényezed, és még mondjuk nincs ilyen név, akkor pl lehet , hogy engedélyeznek sima Tod-ot is. :):) De szerintem inkább Teodor, mert tod, hogy van ez:):):) (Ez most itt ilyen szójáték volt, merthogy a Tod pl az magyarul van ilyen , hogy "tudod" rövid alakja is pl lehet, tod. :) 'Hogy hívnak, kisfiam? Tom. Milyen Tom? Nem tom.' :) 'Hogy hívnak kisfiam? Tomi. Milyen Tomi? Egyiptomi.' :) Ezek most csak eszembe jutottak; elnézést, ha valami nem jót írtam; mert egyébként szóval nincs baj a Todd névvel; csak ezek most így eszembe jutottak.
2021. jún. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nem akarok semmi rosszat gyereknek, csak kíváncsi voltam
2021. jún. 20. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!