Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megtudnátok bocsátani a...

Megtudnátok bocsátani a párotoknak ha megcsalna? Vagy inkább egyedül felnevelnétek a babátokat?

Figyelt kérdés
2021. jún. 2. 21:08
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
94%

Nem bocsájtottam meg. 4.hónapban jártam mikor külön váltunk. Egészen szülésig nem is beszéltünk. Akkor megtudta valahonnan hogy megszületett a lányom. Írt,próbált jófejkedni stb de azthiszem a 20.üzenete után mondtam hogy ne írjon többet.

Mielőtt nekem ugrotok,nem..sosem érdekelte a lányom. A szakítás után eltűnt (szerencsére) mint a szürke szamár,szóval az apa nevére vétel vagy hasonlók soha ne kerültek szóba.

Az ominózus üzenetek után pár hónappal egy boltban találkoztunk,nagyívben elkerült 😊

Nem voltunk (még) házasok.

Szeptemberben szültem,augusztusra volt tervezve. Mindenki tudta mi történt,tudták hogy ő lenne az apja ,mégis a falu engem ítélt el,mintha "felcsinált csitri" lennék,miközben 7 éve voltunk együtt.

Bocsi ..jó volt kiírni. Senkivel sem tudok erről 3 éve beszélni

2021. jún. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
92%
Semmilyen szituációban nem tudnám megbocsátani a megcsalást. Úgy vállaltam a gyerekeinket, hogy ha esetleg így alakulna a sorsunk, akkor egyedül is fel tudjam nevelni őket.
2021. jún. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Nincsenek olyan körülmények. A tiszteletemet egyszer lehet elveszíteni.
2021. jún. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Aki egyszer megteszi, többször is meg fogja valószínűleg. Persze, az is lehet, hogy nem, de nem kockáztatnék, utána már nem tudnék megbízni benne.
2021. jún. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
78%
Inkabb egyedul neveltem, egeszen masfel evig. Aztan talaltam olyat, akinek van gerince. Abszolut megerte elvalni az elsotol. Plusz ezt a peldat mutatom a gyereknek.
2021. jún. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
55%
El tudok képzelni olyan körülményt, ahol azt mondom igen. De mondjuk ahogy most élünk, az nem olyan.
2021. jún. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
75%
Áruljatok már el egy ilyen körülményt, mert vagy nekem nincs elég fantáziám vagy ti gondoltok valami nevetséges kifogásra. Off, de kíváncsi vagyok. Mégis mi lehet olyan indok, ami elfogadhatóvá teszi egy apától és férjtől a megcsalás?
2021. jún. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
44%

Pl egy kommunikáció- és szexmentes házasság ahol ebben a rideg légkörben az asszony vastagon benne van? Rengeteg olyan esetet látok, ahol apuka nagyon sokáig kitartóan próbálkozik, de az asszony bele van b*zulva a gyereknevelésbe és rendre elhajtja, amikor a férj aki amúgy egyedül lapátolja haza a pénzt megunja azt, hogy minden nap recskázhat a zuhany alatt ha szexuális interakcióra vágyik (ami egy egészséges szexualitású felnőtt ember alapszükséglete!) és elmegy mondjuk egy prostihoz, vagy egy céges bulin felszedi a kolléganőt stb, akkor ne haragudj de a feleségét nem tudom sajnálni, maximálisan megérdemli a sorsát. Csak elgondolkodni magán kevés ember szokott és az ok-okozatig sem látnak el, csak a hűtlenség tette a központi elem a legtöbb esetben, aztán jöhet a válás anélkül, hogy a nő felfogná, hogy a probléma gyökere ő volt.

Ez pedig csak egy eset, ezer hasonló forgatókönyvet tudnék írni olyan esetről, ahol a megcsalás nem úri muriból történt, hanem bizony hosszú folyamat vezetett odáig és nem (csak) a férfi a ludas.

2021. jún. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
61%
Nem kell sajnálni a feleséget ilyen esetben, ha nem akarod. De ettől még a férfi a történetben egy gerinctelen féreg marad.
2021. jún. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
49%
Ja, a nő meg a szent mi? Na ez a baj, hogy itt te sem látod csak a férfi hibáját, a végkimenetelt, az, hogy ezt a gödröt ki ásta az kit érdekel... Egy házasságért dolgozni kell, minden nap, aki erre rest az viselje a következményeit.
2021. jún. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!