Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha csúfolják a...

Mit tegyek, ha csúfolják a lányomat, mert csúnya?

Figyelt kérdés
2021. jún. 4. 08:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Mennyi idos? Ki csufolja?
2021. jún. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

Pl te ne nevezd csúnyának.


A válaszom függ attól, hogy hány évesről van szó, egy 5-10 évesnél:


Lásd meg benne a szépet, és emeld ki, pl.

Esztikém, ne foglalkozz mit mondanak a lányok az iskolában, hogy nagy az orrod. Gyönyörű barna szemed van, és hosszú fényes hajad. Mindet a nagymamádtól örökölted, legyél büszke rá. Vagy hogy a mosolya szép, vagy bármi.


Sokat tehetsz te is ezért, pl ne nyírd le a haját, legyen az a szépsége.

Járjon csinos ruhákban, ne a tesójától örököltben.

Legyen tiszta és jóillatú. Ne koszos, dohos ruhaszaggal.

Mossátok rendszeresen a haját, ne legyen zsíros, találjatok ki szép fonatokat bele. Kis csattal lehet hozzá csatolni pl lila tincset.


Ha idősebb, az más tészta, ott csak abban tudsz segíteni hogy elmesélhesse neked, legyél te a barátnője.



Ha túlsúlyos, segíts neki lefogyni.

2021. jún. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%

Segíts neki, hogy csinos legyen..


Nincs csúnya lány.. csinálj neki előnyös frizurát, adj rá előnyös ruhákat, szerezz neki fogszabályzót, ha nagyobb, akkor segíts neki szemöldököt szedni, meg ilyenek..


Ha dundi, akkor bizony a te hibád, segíteni kell fogyni. Találja rajta olyat, amiben jó, kiemelkedő akár..


Van olyan mázlista, akinek nincs anyajegye meg szeplője, más abban mázlista, hogy szépen állnak a fogai, másnak sűrű a haja, másnak apró az orra, másnak szép piros a szája vagy vastagak az ajkai, másnak arányosak a lábujjai, keskeny a körömágya.. Keresd meg,miben jó, legyen arra büszke!

2021. jún. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

3: Nem beszólni akarok, de az én kislányom szeplős (sötét szemekkel, sötét hajjal, hófehér bőrrel) és eddig csak dícséretet kapott rá:) Ez lehet előnyös is ha jól áll. De láttam már elálló fogú vagy nagy orrú szép nő/lányt is. Nem kötekedés, de tényleg az összhang fontos.

Kérdező: Az ápoltság, csinosság nagyon sokat dob a külsőn. Egy ‘menő’ jól öltözött, csinos csajt nem fognak kinézni a többiek. Picit több erőfeszítés van ebben a részedről ha még kicsi, de szerintem megéri.

2021. jún. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%

Ez így van utolsó!


Pont a napokban láttam egy csodaszép kislányt, égővörös haja volt, csupa szeplő. Én mindig szeplős akartam lenni.

2021. jún. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

Sajnos erre csak azt lehet mondani találnak mindenkin “fogást” az emberek... nálunk valakit épp azért csufoltak mert sovány volt... Gereblye meg botsáska volt a neve.

Ha nem az alkata akkor a haja stb... álljon ki magáért és ne érdekelje senki véleménye. Kipécéznek valakit és nem lehet mit tenni...

2021. jún. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%

Járjon sportra, akkor a testalkata csinosabb és az önbizalma is jobb lesz.

Egy jó frizura csodákra képes. Ha szemüveges, érdemes az arcához illőt venni (ovisoknak is van már olyan, ami nem színes).

Ruhákból is nem feltétlenül a csillámpónist kell erőltetni.

Ha már tini, nem tudom az anyagi helyzeteteket, de akár szülinapra minden családtag belead, akkor el lehet menni egy színtanácsadásra és testalkat elemzésre. Nagyon sokat tud javítani a kinézetén, ha tudja mi áll jól.

2021. jún. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
96%

beszeljetek meg mit lehetne tenni annak erdekeben hogy szebbnek erezze magat (ami a koranak is megfeleo)


pl nehany uj ruhadarab, szemoldokszedes, noies frizura, esetleg egy kis smink, sokat tud dobni az onbizalman. ha elhiszi magarol hogy szep, nem fogja erdekelni hogy masok mit mondanak rola

2021. jún. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%

Nem értem miért lettem lepontozva!!!! Nem így van??

Van akit azért csúfolnak mert sovány vagy akit mert kövér.. van akit mert vörös ...van akit az elálló nagy fülei miatt.... mindenkin lehet fogást találni nem ilyeneket kellett volna javasolni, mint hogy divatozzon !! Hanem azt álljon ki magáért mert senki sem tökéletes !

2021. jún. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
68%

Persze hogy igazad van, én adtam is neked egy zöld pacsit.


Jó lenne ha a kérdező is reagálna, mert még mindig semmi infó, így nem lehet segíteni.

2021. jún. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!