Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért nem lehet fogadott...

Miért nem lehet fogadott orvosnál szülni? Miért jó és kinek jó egy olyan orvos, akit lehet, hogy életemben akkor látok először?

Figyelt kérdés
2021. jún. 13. 15:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
69%
Nem kötelező vadidegen orvosnál szülni, mehetsz akár magan klinikára....
2021. jún. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
87%
Ezzel is akarják megelőzni a hálapenzt. Nem mintha az épp aktuális szülesztő orvosnak nem lehetne odanyomni aki feltétlen akar,szóval baromság ez is.
2021. jún. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
51%

Nyilván az anyáknak jobb volt akkor, de nem a világ vége. Nekem a saját orvosom mondta, hogy nyugodtan keressek valakit aki abban a kórházban szülész, ahol szülni fogok és akkor esetleg ő be tud jönni.

Szóval nem muszáj idegennél és ott a magánklinika is.

2021. jún. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom, nem jöttem rá, de nagy baromság. A hálapénz is gáz, de sok nőnek szüksége volt erre.
2021. jún. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
72%
Annyira nyomatja mindenki a magánklinikát, mintha csak 20 000 forint lenne. Hát nem. Több száz ezer forintokról beszélünk. Tehát alsó hangon 300 000 forintot kell fizetned egy ellátásért, ami jobb helyeken alanyi jogon járna.
2021. jún. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
28%
Hálapénz nélkül meg is dögölhet az ember, főleg Magyarországon.
2021. jún. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
98%
Magánklinikán szülni inkább 800.000-1.000000 Ft között van, nem 300.000.
2021. jún. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
56%
4 gyereket szültem ügyeletben, 2 császár, 2 természetes. Őszintén nem értem, miért fizetne ezért valaki százezreket, a meló nagy részét úgyis én csinálom, ha meg esetleg műtétre kerülne a sor, akkor mindegyik orvos képes elvégezni. Tudjátok, amelyik orvos nem a tiétek, az is valakié. 😉
2021. jún. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
89%

Inkább az a kérdés miért kell fogadott orvos ahhoz hogy az ember biztonságba érezze magát... ez nem piszkálás, az eu.rendszer szar.


Itt ahol élek, nem Mo.n, vizsgálatkor sem lát orvos. Terhesség alatt kb 3x mész ápolóhoz, és 3x védőnőhöz.

Szülésnél szakápolók vannak, és ha baj van, akkor hívják be az orvost. Akivel valószínűleg előtte nem is találkoztál. Mindenki végzi a dolgát és senki nem ad pénzt senkinek.


Így kellene lennie otthon is

2021. jún. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
26%
Nem hiszem, hogy egy vadidegen orvosnak akarnám széttárni a lábam és rábízni a gyerekem születését. Jobban bíznék egy olyan orvosban, akit ismerek, akit ismerőseim ajánlottak és tudom, hogy megbízható.
2021. jún. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!