Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen zárt orrú szandalt...

Milyen zárt orrú szandalt tudok venni széles lábra, magas labfejre?

Figyelt kérdés
Nyitott szandal nem jó, nagyon mozgékony, állandóan elesik benne.
2021. jún. 16. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Dd step màrka viszonylag szèles làbfejre valò.
2021. jún. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálatok akkor jobb választás lenne a szandálcipő, de én mindenképp azt tanácsolom, hogy nézz ki egy boltot és vidd el próbálni! Hiába ir itt egyikünk x márkát, a másik y márkát, azon belül is különböznek egyes fazonok. Bababoltokban jobb minőségű cipőmárkák közül tudsz válogatni plusz az eladó is segíteni fog.
2021. jún. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ddstep nyitott cipő néven fut.


[link]


Ugyanezzel a problémával küzdünk.

2021. jún. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az ilyen szandalcipok is elég melegek nem?
2021. jún. 16. 13:23
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A D.d. stepnek van zárt orrú szandálja is, az nyitottabb, mint ezek a szandálcipők.


pl:

[link]

[link]

[link]

[link]


Az én lányomnak is széles a lábfeje, még a Geox és a Primigi is jó szokott lenni neki, de valóban márkán belül is fazonfüggő lehet.

2021. jún. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ddstepet megnezem akkor, sajnos csak az van a közelben. Most szamos nyitott van, tavaly geox nyitott volt, de zartat nem merek rendelni.
2021. jún. 16. 14:03
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

En a szamos szandalcipojet szeretem megvenni.

Azt,amelyiknek vastag gumi van az orran,elnyuhetetlen.

Szinten szele,magas labfeju gyerkoc.

2021. jún. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!