Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Magas és széles lábfejű...

Magas és széles lábfejű kisfiúk anyukái, ti hol vesztek cipőt, szandált nekik? 21 hónapos fiamnak semmi nem megy a lábára!

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 13:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Kisebb gyerekcipőboltokban szoktunk csak találni a lábára. Most már másodszorra jártunk Pesten a Tökmag cipőboltban. És eddig mindkétszer sikerült ott találni.
2011. jún. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én a kínaiban szoktam neki olyan szandált venni, ami három pántos, és mindhárom állítható. És 2000ft.
2011. jún. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekünk a Szamos vált be
2011. jún. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Második, akkor nem is igazán széles lábú a gyereked. :D Én a kínaiakat még az utolsó lyukba se tudom bekapcsolni neki. Egyszerűen össze se ér a két pánt a lábán. Nagyon idegesítő. :S
2011. jún. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mi Deichmannban találtunk csak.

Van van "Bobby Shoes" márka, nagyon olcsó, szinte mind ilyen lett. Lehet hogy nem túl tartós darabok az árból ítélve, de ez nem derült ki, mert hamarabb kinövi-2 éves :)

Adidas sportcipőknek van még egy extra széles változata,ez nagyon bejött, de ebből egyet vettünk, fűzős, azóta sem találok nagyobbat, sehol nincs ez a változat. Ez is Deichmannban volt.


Van egy Baren Schuhe szandija is, épp összeér a pántok vége, de általában ő is kiröhögi az összes szélesnek nevezett méretet, pl az Elefanten W teljesen esélytelen.

2011. jún. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát ez az!Hiába látok én is kínaiban meg Tescoban jópofa szandikat meg cipőket olcsón, esélytelen a dolog!:( A szandálos és tépőzáras megoldásokkal nálunk is az a baj,hogy el sem ér odáig a csat,vagy a tépőzár,hogy össze lehessen húzni a lábán! Deichmann-t fogjuk akkor mi is többször,gyakrabban nézegetni, hátha.....
2011. jún. 20. 14:12
 7/9 anonim ***** válasza:

Én csak a Deichmannban vásárolok, pont a fenti probléma miatt.

De itt is több modellt fel kell próbálni. A Bobbi shoesok nagyon jók a fiaim lábára, nekik is eléggé széles és magas a lábfejük.

Olyat vegyél, ami felül jó mélyen, közel a lábujjakhoz nyílik, tépőzáras vagy csatos. Ami felül zárt, az esélytelen:)

2011. jún. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem szandált még a Deichmannba se sikerült eddig venni neki. Se őszi-tavaszi cipőt. Viszont télen csizmát ott sikerült venni neki. De lehet, hogy csak azért mert azokat amúgy is kicsit szélesebbre tervezik a vastag zoknik miatt.
2011. jún. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam a héten lesz 24 hónapos. A deichmann nálunk szóba sem jöhet, bár évszakonként eljátsszuk, hogy bemegyünk, hátha...a bobby shoes szerintem extra keskeny lábú gyerkőcöknek jó, legalábbis az ő lábát konkrétan még a "bokarészbe" sem tudjuk beletenni. Eddig clarksot használtunk, abból "h" a legszélesebb, abba tuti belemegy!! Csak sajna nem túl egyszerű beszerezni, mert a clarks Mo.-on nem forgalmaz gyerekcipőket és mégcsak nem is szállítanak ide :(. Így egy Londonban élő barátnőm szokott segíteni, vagy Vateráról, teszveszről, ebay-ről veszünk használtat, de ebay-en néha újat is lehet találni.

Clarks oldalán konkrétan most ezekből vannak "h"-sok:

[link]


Nekünk a múltkor 20 fontért sikerült egy tök jót szereznünk, és a barátnőm hozta haza, így pk sem volt.

Nyárra salust vettünk, teljesen jó, belefér a lábfeje, és nem szorítja!!! Viszont el kell vinnem cipészhez (pont holnap viszem), mert a bokatartó pántot meg kell hosszabbítani, mert ez meg a legkeskenyebbre véve is szorítja a bokáját. Csak az a ciki, hogy ilyen drága cipőkben rohangál a játszótéren is, mert nincs olcsóbb játszós cipőnek, ami jó lenne rá. De mindenféleképp próbáljátok meg a salus szandit!

2011. jún. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!