Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Motivációt szeretnék kérni...

Motivációt szeretnék kérni szülés utáni kötényhas formáláshoz. Van remény, hogy jobb lesz egyszer valahogy?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudom hogy ez egy intim dolog, de ha látatlanul bíztak bennem, akkor tudtok mutatni (arc, környezet minden nélkül természetesen) előtte utána fotót a szülés utáni hasatokról és hogy mivel értétek el? Látványos a változás?

Nekem a második szülés után borzasztó a helyzet, pedig kiló alapján nem híztam semmit. Keresgetek torna videókat, de a császár hegem még nem bír ki sokat (4 hónapja szültem).

Olyan jó lenne látni, hogy ki mivel mennyi változást tudott elérni. Hátha nagyobb lendülettel, kitartóan tudnám végig vinni én is, amit ti.



2021. jún. 16. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a 3. szülés után is szépen visszament teljesen a hasam kb 8-10 hónapra. Képet nem tudok küldeni, mert a 4. gyerekem nekem is éppen 4 hónapja született, de 15 kg plusz van rajtam :)
2021. jún. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

És te segítetted tornával?

Első terhesség során nem tudom mennyi idő volt az alap visszahúzódás, de a végére csak zsír maradt. Most viszont lóg a hasam és tartok tőle hogy a műtét is az oka a mostani amorf kinézetemnek... Pont a heg vonalában van a rálógás.

2021. jún. 16. 23:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Lépj be a facen a császárvonal csoportba, ott tudnak majd segíteni,és ingyen is van ilyen applikacio. Császárvonal applikacio. Amnyi, hogy ott is megy szabadságra a csoport alapitoja, így lassabban mennek a tagok felvétele... Stb.
2021. jún. 17. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!