Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kötényhas és striák ellen...

Kötényhas és striák ellen lehet vmit tenni? Meg lehet előzni őket, vagy ez abszolút genetika kérdése?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy utólag már nem nagyon lehet mit tenni, de érdekelne, hogy van e vmi, amivel azért meg lehet előzni vmennyire?
2016. júl. 11. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Genetika, de azért elvileg a striák elleni krémek valamennyit segítenek. Én végig kentem a hasamat, nem lett striás. De anyukámé sem lett, pedig 3 gyereke van, és soha nem kente, szóval nálam lehet genetika. Szerintem kenegesd inkább azért.

Kötényhasról nem tudok nyilatkozni. Az azért ritkább, nem?

2016. júl. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kentem, lettek. Sok. Kotenyhasam meg nem, pedig csak elore nott a hasam, es oriasi volt a magzat es nagyon keskeny a csipom.
2016. júl. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%

Koteny has inkabb csaszar utan lesz.nem tud ugy vissza huzodni a bor mint termeszetes szules utan.

3 csaszarom volt.elegge log a bor a hasamon.mindig tornaztam,sportoltam megsem megy visszabb egy pontnal jobban.

Eleg zavaro,foleg ha szukebb felsot vennek fel,vagy szuk egyberucit.de egy vastag ovvel megoldhato ;)

Csikok...hat En az elsonel kentem renduletlenul.megis csikos lettem.nem kicsit.(mondjuk az utolso 6hetben majd20 kilot hiztam mert rettentoen vizesedtem.erre azt hiszem semilyen csodakrem nem hasznalna)

2016. júl. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3as miatt senki ne féljen, amiket írkál.

Semmi köze a kötényhasnak a császárhoz. :D

2018. febr. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!