Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány éves korig érdemes az...

Hány éves korig érdemes az alábbiakat alkalmazni a gyermeknél?

Figyelt kérdés

- Légzésfigyelő

- Forralt víz (csapvíz helyett)

- Pelenka (Mennyi idősen leszoktatni)

- Etetőszék

- Cumi

- Babakocsi



2021. jún. 23. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

Légzésfigyelő: 18 hónapos korig fordulhat elő kései "bölcsőhalál"

Forralt víz (csapvíz helyett): ha jó a vízminőség és nem kútvíz, akkor legkésőbb a hozzátáplálással teljesen okafogyottá válik a forralás.

Pelenka (Mennyi idősen leszoktatni): ha megérik rá. Átlag 2 és 3 év között.

Etetőszék: amíg elviseli és/vagy fel nem éri az asztalt (saját vélemény: a legjobb ami utolsó lépésként átalakíthó székmagasítóvá)

Cumi: soha semeddig

Babakocsi: amíg kell. Aki sokat autózik és/vagy kis távolságokat tesz meg gyalog, hamarabb elpakolja.

Akinek napi tömegközlekedéshez (is) kell nagyvárosban, az tovább használja. Metropoliszokban nem ritka, hogy az 5 évest is tolják. Mo-n inkább max. 3 év az átlag.

2021. jún. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%

Légzésfigyelő 1 évig ajánlott, a fiam áprilisban volt 2, de még alatta van, és még így is felülök éjjel, hogy minden ok e😁😁

Vízszűrős kancsónk van neki 6 hós korától azt adom neki.

Pelus az érési folyamat van aki 1.5 évesen szobatiszta van aki csak 3.5 előre nem tudhatod.

4 hósan kezdtem a hozzátáplálást eleinte csak pihenőszékben amig nem ült önállóan, azóta etetőszéke van, de 2 hónapja kb az asztalunkhoz tolva, levettem a tálcáját.

Na a cumira én is kiváncsi leszek a nagyok az ujjukat szopták.Pindurnak 2 cumija van egyet matat.

Vészesetre van babakocsi a kocsinkban, de mióta tud sétálni azóta séta van és motorozás.Akkor használjuk, ha sietni kell vagy bemegyünk a városba, mert futna mint a mérgezett egér.

2021. jún. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%

Légzésfigyelő:

Mi nem használtunk.


- Forralt víz (csapvíz helyett):

Másfél éves, de még mindig babavizet kap, de nem forralom. Illetve ha nincs kéznél akkor tisztitott vizet (hűtő ajtajában van kialakítva)

De pl levest, stb. Csapvizbol csinálom.


- Pelenka (Mennyi idősen leszoktatni):

Másfél éves, most ismerkedik a bilivel. Mar raul, volt, hogy kakilt miközben ült rajta, csak pelusban. általában ovira leszoknak a pelusról.


- Etetőszék:

Kb.2 hónapja nem ul benne, kapott kis asztalt székekkel, nagyon szépen ül ott es eszik, többé- kevésbe önállóan.


- Cumi:

Nem használtunk, ujjat szopizza csak alváshoz. (Nem fogadta el)


- Babakocsi:

1 évesen kezdett el jarni akkor nem volt hajlandó beülni. 14 hónapos korul újra tudtam tolni, nem sokáig. Most vettünk Triciklit. Na abban nagyon szeret utazni. :)

2021. jún. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

Légzésfogyelőnk nem volt.

Vizet sosem forraltam, kb 1 éves koráig babavíz, utána csapvíz

Pelus, áprilisban töltötte a 2t, akkor kezdtük elhagyni. Mostmár csak alváshoz kap este, nappal szobatiszta

Etetőszék kb másfél éves koráig volt, azóta székmagasító az asztalnál.

Cumi alváshoz kell

Babakocsi 1 éves koráig volt használva.


2éves és 2 hónapos a delikvens

2021. jún. 24. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
32%

Légzés figyelő: a gyártók általában 1 éves korig írják, mi 2 éves korig fogjuk használni

Víz: én is általában forralt fizet iszom, de 1 éves kor felett nem fontos forralni ha jó minőségű a csapvíz.

Pelenka: nem kell vele különösebben foglalkozni, leszokik ha megérik rá, általában ovikezdetre.

Etetőszék: amíg fel nem éri az asztalt sima székről vagy ülésmagasítóról. Nekünk levehető tálcás van, így olyan mint egy magas szék.

Cumi: sose használtuk, csak értetlenül nézi a kislányom hogy mire való ha meglátja

Babakocsi: ameddig nem tud hosszabb távon sétálni. A játszótérug nem mindig visszük, de piacra igen. Nem utolsó sorban lehet bele pakolni, nem kel cipekedni és még a gyereket is koordinálni. Vagy ha hosszú program van, vagy álmos, jól jön, tud benne aludni. Amíg nem tiltakozik ellene marad.

2021. jún. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!