Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Szerintetek hol érdemes EU-n...

Szerintetek hol érdemes EU-n belül megvásárolni az alábbiakat? Canon EOS 5D Mark III Canon EF 100-400mm f/4.5-5.6L IS USM Természetesen az ár miatt érdekelne. Úgy tudom, hogy unión belül vásárolt termékeknél elfogadják itthon is a garancialevelet.

Figyelt kérdés

2014. jún. 29. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:

El. Plusz nem kell vámot fizetni.

Nikont németben érdemes venni. Legalábbis 2éve még jelentősen olcsóbb volt,mint otthon. Szerintem nézz szét a német ebayen a boltok mit kínálnak.

Vagy Angliát próbálnám még esetleg.

2014. jún. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az EU-n belül nem fogsz óriási árkülönbségeket találni. A poén az USA-ban vagy Kínában lenne, de az meg egyéb okokból problémás.

Ha már behozták az EU-ba, mindenhol nagyjából ugyanannyiért kapod meg.

2014. jún. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

itthon vedd meg

ezzel támogatod a gazdaságot, hogy legyen munkahelyed

2014. jún. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Tényleg nincs nagy árkülönbség így itthon fogom beszerezni a felszerelést.

EU-n kívül a vám miatt nem merek rendelni.

2014. júl. 1. 17:41
 5/5 Facsi válasza:
Ez az EU egyik legjobb árgépes oldala: [link] Nézd meg, szerintem kiszállítási költséggel együtt is olcsóbb lesz, mint itthon, a garancia pedig egész EU-ra vonatkozik.
2014. szept. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!