Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sokan miért sértődnek meg ha...

Sokan miért sértődnek meg ha szólsz nekik hogy ide nem illik a gyereket fotóját posztolni?

Figyelt kérdés
A közösségi oldalakon figyeltem meg hogy van az a típus aki ha kell, ha nem bizony posztolja a gyerek fotóját, még akkor is ha nagyon nem illik a témához. Pl receptes csoportban a kaja mellé oda volt rakva a pár hónapos baba, mert miért ne. Receptes csoportba! :-D ha szólsz neki te vagy az admin akkor még ö van felháborodva, meg különben is féltékeny vagy xD de ugyanígy előfordul ez pl. autós vagy horgászós csoportban. De nem abban a kontextusban hogy horgászna a gyerek és az van lefotózva (az legalább a témához kapcsolódna egy kicsit) hanem tök érdektelen van ott. MIÉRT?

2021. jún. 25. 10:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
66%
Sosem láttam még ilyent, pedig jópár csoportban benne vagyok 😅
2021. jún. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
88%

Vannak ilyen szülők akiknek csak ebből áll az élet, és fel nem fogható számukra hogy másnak miért nem jó ez.

Persze lehozós , ha már túltolják,de sajnos nem szólhat bele az ember mert személyes támadásnak veszik.

2021. jún. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
81%

#2folyt.


Így próbálnak pozitív ingert/ megerősítést nyerni, viszont tudat alatt ( olykor tudatosan)

Ezért sem érdemes szóvá tenni.

Majd rájön, ha rossz helyen jön be szembe vele az a kép , vagy maga a gyerek unja meg ha már felfogja

2021. jún. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Mondjuk pl a receptes csoportnál maradva, nem babákat akar nézni az ember nem azért csatlakozik, sokszor a csoportszabályzatba is bele van írva. Aztán ilyenkor is van sértődés :-D
2021. jún. 25. 10:32
 5/26 anonim ***** válasza:
85%
Ezeknek az embereknek valószínűleg az egyetlen teljesítmény az életükben, hogy szültek egy gyereket, ezért várják a folyamatos buksisimit. Mindamellett szerintem, aki tényleg olyan helyekre rakja ki, ahol marhára köze nincs a témához, az már egy nagyon kétségbe esett vergődés, nagyon vágyik a figyelemre, amit úgy látszik sehol nem kap meg.
2021. jún. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
90%

Én is találkoztam már ilyennel. Engedd el. Ezzel próbál több like-ot gyűjteni, önmagát igazolni, stb. Idegen ember felszólítására úgysem fogják abbahagyni.

Nekem is van gyerekem, akit imádok és cuki, de nem osztanám meg a képét több tízezres csoportokban, vad idegen emberek előtt, mert minek.

2021. jún. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
97%

Nekem is van egy ilyen ismerősöm. 4 gyereke vam és abból a legkisebbet mindenhova feltölti. Ha mondjuk a helyi csoportban keres pl. gázszerelőt akkor lefotózza a radiátor mellett a gyereket csak lássák, hogy ott van a gyerek. Múltkor valaki kérdezte az oldalon, hogy nyitvan van - e a játszótér és rögtön 70(!) képet töltött fel, hogy igen nyitva van és tegnap voltak is kinn.

Kicsit fura de ő tudja.

2021. jún. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
86%

Azért sértődnek meg, mert az ilyen szülők semmi mást nem tudnak felmutatni.

Pár hete egy +18-as csoportban egy anyuka felrakott vagy 20 képet a gyerekéről. Az adminok törölték, erre anyuka írt egy posztot, hogy a gyerekei az élete értelmei, ezt mindenkinek tiszteletben kell tartani, büszke rájuk és ezt mindenkivel tudatni akarja.

2021. jún. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
21%
Istenem, már megint azok a mondatok, hogy "egyetlen teljesítménye, hogy szült egy gyereket", "nem tud mást felmutatni az életben" 🤮🤮🤮🤢🤢🤢...nem érzitek gáznak, amikor ezt leírjátok? Nem unalmas még, hogy mindent ezzel magyaráztok?
2021. jún. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
76%

Akkor áruld el, hogy miért osztják meg a gyerekek képeit ott, ahol semmi keresnivalója.


És nem, nem unom. Úgy gondolom, hogy aki semmi mást nem csinál, mint telepakolja a netet a gyerek képeivel, bizonyítványával, az első lépéseivel, bilizésével 🤮 stb, azok azért csinálják, mert semmi más nincs az életükben. Tehát az egyetlen elért "teljesítményével" próbál figyelmet generálni.

2021. jún. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!