Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Búcsúajándék védőnőnek,...

Búcsúajándék védőnőnek, gyerekorvosnak illik vagy nem?

Figyelt kérdés
Hamarosan elköltözünk, még megyünk egy tanácsadásra és egy oltásra. Nem tudom, illene-e vinni valami apróságot? Meg voltam elégedve a védőnővel és az orvossal is, nagyon kedvesek, segítőkészek. Egyáltalán elfogadhatják az ajándékot? Ha igen, akkor mit kellene?

2021. máj. 26. 21:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem felesleges. Gondolom, a kisboltban az eladónak sem viszel semmit.
2021. máj. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az más azért.
2021. máj. 26. 21:12
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Felesleges, ők nem szívességet tettek neked, hanem dolgoztak (amiért megkapták a jutalmukat).
2021. máj. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Én sem vinnék semmit. Megköszönöd hogy ilyen kedvesek voltak, és ennyi.
2021. máj. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%
Ha szeretnél akkor vigyél. Én is vittem, mert nyugdíjba ment a doktornéni. Nem kell vinni, de ha akarsz miért ne. Bár azt nem tudom most elfogadhatják-e, mert amikor én vittem még nem volt ez a szigor, szerintem ajándékot lehet adni, pénzt nem.
2021. máj. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Semmit, minek?
2021. máj. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2021. máj. 26. 23:47
 8/13 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem nagyon jól esne nekik valami apróság.


Akik azt mondják hogy nem, akkor ők soha nem adnak pl borravalót se senkinek? Hiszen minek, az az ember megkapja a fizetését a munkájáért.


Én vittem kis ajándékkosarat meg egy kis levelet a védőnőnek, nagyon örült neki, azóta is ki van téve nála.

2021. máj. 27. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
63%
Nos, én vittem nekik. A gyerekorvos anno még az én gyermekorvosom is volt, kb családtagnak számított. A védőnő pedig egy kezdő kis hölgy volt, nagyon kedves, segítőkész. Bonbont kaptak csak, nagyon örültek neki.
2021. máj. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
60%
Ez attól függ, te hogy érzel. Ha úgy érzed szeretnél adni, akkor adj. Én biztos adnék, mert a védőnönk hiper cuki, ha szükségem volt rá és ráírtam este 11kor is visszahívott és segített amiben tudott. Már-már barátnő státuszba lépett.
2021. máj. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!