Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Más is érzi úgy, hogy kiábránd...

Más is érzi úgy, hogy kiábrándult a párjából?

Figyelt kérdés
15hónapos pici mellett
2010. aug. 26. 13:14
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
úgy érted, hogy nő a férfiból? nem, egyáltalán nem, és fordítva sem
2010. aug. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen,nő a férfiből.
2010. aug. 26. 13:17
 3/9 anonim ***** válasza:
35%

ha nem csinálja meg azt ami a feladata akkor igen..

ilyenkor úgy érzem nem veszi figyelembe hogy nekem itt van a gyerek és nem úgy mozgok ahogy akarok.


konkrétan arról van szó hogy a szemétlevitel az ő dolga és állandóan hajléktalanok tanyáznak a lerakónál én gyerekkel nem kockáztatok neki meg semmibe nem tellne mégis elsunnyogja.


ettől még szeretem.

2010. aug. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem.
2010. aug. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
én gyakran érzek így!És ez nem csaska a szemétlevitel miatt van, hanem minden más miatt is! Amikor még összekerültünk nem volt érezhető köztünk, a különbözőségünk, de ahogy múlik az idő, ez egyre jobban a felszínre kerül. Szerencsére, még nem visszafordíthatatlan teljesen a dolog. Vannak apró dolgok,, amiket nagyon becsülök benne, és olyankor elfelejtem, hogy néha milyen kiábrándító is tud lenni!
2010. aug. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%

"A kérdező kommentje:

igen,nő a férfiből."

Itt az ágyra gondolsz? Első gyereknél majd' egy évig nem bújtunk össze. Nem kívántam a gyerek mellett még "arra" is. De sokat beszélgettünk erről, ő megértette és várt. Mára minden oké közöttünk.

2010. aug. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
Én pont fordítva vagyok:)) Nem csalódtam a férjemben, tudtam, hogy jó apa lesz és nagyon fogja szeretni a kislányunka, meg foglalkozni is fog vele, de néha még én is meglepődöm, hogy mennyire beletrafáltam:)) Van azért olyan, amikor leszidom,vagy összezörrenünk, mert pl. a baba nyűgös...olyankor lelkiismeret-furdalásom van, mert Ő nagyon sokat tesz értünk és szeret minket, nem ezt érdemli:)
2010. aug. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%
Igen volt ilyen időszak. Most 14 hónapos a fiunk és szerencsére már nem ezt érzem. Most úgy érzem szerelmesebb vagyok bele,mint bármikor.11éve vagyunk együtt. Vannak nehezebb időszakok és vannak jobbak. Az okok kiderítése után a megoldást kell megtalálni.Remélem neked is megváltoznak az érzéseid.Szép napot!
2010. aug. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akkor hagyok időt mindkettőnknek.Bízom benne,hogy idővel változik majd ez az érzés.

2010. aug. 31. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!