Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan, aki kiábrándult a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, aki kiábrándult a párjából, miután megnézte/elolvasta az Alkonyatot?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy egy ilyen romantikus, önzetlen, áldozatra kész szerelmi történet után rájött, hogy a párja mekkora tapló!
2010. máj. 20. 10:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te még hiszel a mesékben.
2010. máj. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?Nőj már fel!A férfitársadalom nevében kezdeményezem hogy ezt a Pattinson gyereket vessük 1 kis random bünti alá!!!!
2010. máj. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen kérdést...
2010. máj. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

miért? Te ezért kiszerettél a párodból?:O

1 ilyen csöpögős lányregény miatt?! -.-"

2010. máj. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Neharagudj de az a könyv magában foglalja azt amit egy párkapcsolatban normális ember nem csinál.

-folyton követ, álmodban is néz egy srác?! ez nem romantikus, ez k.ra ilyesztő. Sebaj, biztos ő a szőke herceg.

-befolyásokó, parnerfüggő kapcsolat... szinte lógnak egymáson

-Bellától mint női karaktertől hülyét kapok. Semmi önnálóság, mindig meg kell menteni, egy kis szürke kisegér személyiség nélkül. A női nem szégyene.

- ha megdug egy pasi akinek az egész teste olyan mint a márvány, akkor azért emlékszel valamire? nem az a kérdés másnap, hogy "mi történt tegnap este" az ziher.

-és egyáltalán kinek kell egy 100 éves szűz pasi? na nemár, várta az igazit?! Na így maradsz vénlány.

-a Patiszon gyerek meg szerintem arcra még annyira nem is rossz... de amikor leveszi az ingét az botrány.


20/L

2010. máj. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Végre 1 lány aki nem dob egy hátast ettől a retard filmtől!Gratula!!!18/F
2010. máj. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Aki ezért kiábrándul a párjából, az a legenyhébb kifejezéssel élve is idióta. Ez nem romantikus történet, hanem giccses, és nyálas (Az egyik kedvenc írónőm szavaival élve, giccs az, ami túl szép ahhoz, hogy szép legyen) :D Nekem csak a filmhez volt szerencsém, és megveregettük a párommal a vállunkat, hogy jó volt a megérzésünk, ez nem éri meg a mozijegy árát... Kezdjük azzal, hogy a két főszereplő szerintem lelkileg sérült, és ezt tetézi az, hogy a fiú egy "vámpír", de annak is a legalja, hiszen nemhogy elégne a napon, "megmárványosodik", ezmiez? :D Az egyetlen többé kevésbé értelmes hímnemű benne Winnetou, de az a szerencsétlen inkább egy lelki beteg, nárcisztikus véglegényt választ helyette. Megjegyzem Pattinson úgy néz, mint aki mindig éppen be akar sz@rni... Szép kis történet :D Inkább maradok az értelmesebb vámpíros filmeknél....
2010. máj. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Hát bitosan kiárándúlhatsz belőle, ha nem valami erős és tartalmas a kapcsolatotok. A film az egy szánalom, de a könyvet sztem érdemes elolvasni, az tényleg jó.
2010. máj. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
48%
hát én dzsékobbal azért összegyűrném a lepedőt:-))))
2010. máj. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szerintem könyvben az Alkonyat, és az Új Hold is nagyon szép. De szerintem ha valaki ennek a hatására ábrándul ki a kapcsolatából, akkor az a kapcsolat már alapjában véve sem lehetett nagyon tartalmas. És ami a könyvben le van írva, az a kapcsolat szép oldala. A való életben a szép mellett mindig ott vannak a nehézségek is, a mindennapi élet velejárójaként. És egyébként is, ami az Alkonyatban le van írva, az egy kapcsolat kezdete. Bella beleszeret Edwardba, meg viszont. Úgy, hogy nem is ismerik egymást. Mi jöhetne még utána, ha képzeletben mi írnánk tovább? Rájönnének egymás rossz tulajdonságaira és idegesítő szokásaira is, mondjuk. Vagy mi lenne velük négy év múlva, a nagy lángoló szerelem után? Teljesen átlagos pár lennének, mondjuk... Egy szó mint száz, azért nem teljes egészében mutat be egy párkapcsolatot az Alkonyat, hanem csak annak a jó oldalait villantja fel. Így nem is kell példa értékűnek tekinteni.


Meg egyébként is, minden párkapcsolat, és minden féle szerelem/ szeretet más és más. Embertől és pártól függően. Nem kell feltétlenül összehasonlítani dolgokat.

2010. máj. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!