Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha nagyobb (minimum 3 év)...

Ha nagyobb (minimum 3 év) korkülönbség van a gyerekeid között, akkor hány évig nem nyaraltok?

Figyelt kérdés

Megvallom, egy kérdésre adott válasz ihletett meg. Azt írják, ne nyaralj, amíg nem 4-5 éves a gyerek.

Ha több gyereked van, hogy oldod meg a nyaralást, kirándulást? Tegyük fel, hogy 4, 8, 12 éves a három gyerek. Akkor a legnagyobb végig szív, mert addig nem nyaral a család?


2021. jún. 26. 20:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Én hülyeségnek tartom ezt. Miért ne lehetne attól nyaralni, hogy van egy kicsi gyerek? Én simán mentem az 1 évesemmel hosszabb útra, elötte 1-1 napokat itt-ott.
2021. jún. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
5%
Amíg kiskorúak addig nem viszem őket, utána meg intézzék maguknak.
2021. jún. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
99%

Öszintén szólva eszembe sem jutott volna 4-5 éves korig nem nyaralni a gyerekekkel!

Óvodás kortól mentünk velük, amikor a kicsivel még nem akartunk menni, akkor egy-egy hétvégére mentünk valamerre velük.

2021. jún. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Olvastam azt a kerdest. Akik ezt írták, nem tudják mit beszélnek, nem kell velük foglalkozni. Akkor megyek nyaralni amikor nekem tetszik, a gyermektelen hőzöngők meg menjenek gyerekmentes szállodába, mi meg gyerekbarátba. Slussz, én részemről a témát túltárgyaltnak tekintem :)
2021. jún. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%
Aki azt írja, hogy ne nyaralj a gyerekek 4-5 éves koráig, attól kérdezd. Mi idén megyünk már, most 1 éves. Tavaly értelemszerűen kimaradt a nyaralás, mindenórás terhesen meg egy pár hetes újszülöttel annyira nem esett volna jól a Balaton felé álló dugóban ragadni. Hacsak a tesó nem ugyanígy időzíti az érkezést, nem lesz év, ami kimaradna.
2021. jún. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
98%

Mi ugyan úgy mentünk. Pont nem érdekel a gyerekmentes. Ha nem szeretne családossal összefutni menjen olyan helyre.

fél éves volt a 2.lányunk,a nagy 3.5 éves. Most a 3.lányunk fél éves, a második 3.5 éves a nagy 6.5 éves..

2021. jún. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
82%
Az előző kérdésre adott válaszok nagy része egy vicc. Három hónapos volt a lányom, amikor autóval elmentünk Horvátországba nyaralni egy hétre, semmi gond nem volt. Többször kelt éjjel, minden rizikós helyen előjött, hogy szoptatni kellene, de tudtunk pihenni, várost nézni, úszni, étterembe menni, stb. Tavaly másfél éves kora előtt egy-egy hetet töltöttünk a Balcsin, szintén semmi gond nem volt, idén rövidebb, egy-két napos nyaralásokra megyünk, most múlt kettő, eddig ezeken az utakon is flottul ment minden. Én erre azt tudom mondani, hogy nincs lehetetlen, csak tehetetlen. Aki eleve így áll hozzá, hogy csak szr lehet majd, mert ott is a gyerekre kell figyelni, meg miből marad ki, az inkább mondjuk tényleg ne is induljon útnak.
2021. jún. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%

"Azt írják, ne nyaralj, amíg nem 4-5 éves a gyerek."

??? miért ne???

2021. jún. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
93%

Igazság szerint 4 éve nem nyaraltunk, de nem a gyerekek miatt. Pontosabban volt közük, de nem így.

A nagy 1 éves és 2 éves korában is voltunk. A következő évben veszélyeztetett voltam, kimaradt. Utána felújítottunk, azért úszott a nyár. Tavaly covid, idén megyünk megint, ha minden igaz. A kisebb most 2 éves.

2021. jún. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Baromság.

Nem teljesen mindegy az a gyerek hol kel éjjel többször?


Napközben élvezitek a nyaralást.

Ennyi.


Nekem kis korkülönbséggel vannak ggyerekeim.

Nyaralni nem, de kirándulni, strandra szoktunk menni. Panzióban is szoktunk aludni ( nagyszülők nem tudnak elszállásolni, ha megyünk, akkor ott alszunk)

3 éves és 1,5 évesek a gyerekek

2021. jún. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!