Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek kis korkülönbséggel...

Akinek kis korkülönbséggel született fia majd a lánya hogy jönnek ki a gyerekeitek?

Figyelt kérdés

Kisfiam 2 éves múlt. November végén, december elején születhet a kishúga.

Még nem annyira érti ezt a tesó dolgot szerintem, de kiváncsi lennék késôbb. Olyan 2-3 év múlva hogy jönnek majd ki egymással vajon.

Nyilván szemelyiség függő is, de azért sok különbség van a nemek között, ami ilyenkor szerintem vagy jó vagy rossz dolog lehet.

A kisfiam egyébként aranyos, viszonylag jó természet. De ehhez makacs, akaratos és hisztis is tud lenni. Mint minden gyerek az ő korában 🤷🏻‍♀️



2019. aug. 14. 14:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
21 hónap a különbség, a fiú a nagyobb. Nyugis természet, jól kezelhető, 4 éves. A làny 2 éves, akaratos energiabomba. Úgy érzem jól kijönnek. Az igaz, hogy fiús/lànyos jàték nincs. Autóznak is, babàkat "fürdetik" stb. Közösségben látszik, hogy ellenkező nemű testvér van, a lànyom bölcsiben nagyrészt fiukkal van, a fiam legjobb baràtja egy kislàny, de fiúkkal is kijön. Egyébként akàrmi történik, ha rosszalkodásról van szó, remekül megértik egymást 😂
2019. aug. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Totál személyiségfüggő. Nekem van két nagylányom kb ekkora korkülönbséggel, meg a kisfiam 21 hónappal később. A középső az, aki mindkét tesójával el tud játszani, mert fel tud nőni a nagyhoz is, és le tud menni a kicsihez is.
2019. aug. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!