Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt rajtam kívül olyan...

Van itt rajtam kívül olyan nő, aki nem szeretne gyermeket?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok, és úgy érzem, teljes az életem gyermek nélkül is! De ezt a környezetem nem látja helyesnek. Mindenkitől azt kapom, hogy akkor válok igazán nővé ha lesz gyerekem, és hogy egyet legalább "muszáj" szülnöm, és hogy majd megbánom.. A legdurvább mikor azt mondják, hogy másnak meg nem lehet, és nem igazságos velük szembe ha nem vállalok. Van más ebben a cipőben? Hogyan lehet ezekre a támadásokra megfelelően reagálni?

#támadás #gyerekvállalás #Gyermeknélkülazélet
2021. jún. 29. 15:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Biztosan sok ilyen nő van, de miért a gyerekvállalás kategóriában keresed őket?
2021. jún. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam ebbe a kategóriába tartozik. Tudnál segíteni hogy hova máshova? 🤔 Ha az abortusz belefér ebbe a kategóriába azt hittem hogy ez is. :/
2021. jún. 29. 15:49
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem a családi kapcsolatokban több embert találnál! Az abortuszt leszámítva itt mindenki vagy próbálkozik vagy terhes vagy már van gyereke.
2021. jún. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2021. jún. 29. 15:54
 5/15 anonim ***** válasza:
80%

Én is sokáig így éreztem.. Illetve a barátnőm is.

Annyira imádtuk az életünket, a sok bulit, kalandot, meg hát sosem vetettük meg a pasizást....

Bekerültem egy olyan társaságba is ahol főleg már 35 feletti férfiak voltak mind szinglik, gyermektelenek. Egész nyáron együtt edzettünk, jártunk fesztiválokra stb

Gyönyörű évek voltak

Aztán naná jött a jelenlegi párom.... Akivel annyira összhangban vagyunk, hogy el sem tudnám képzelni az életem nélküle.

Nem terveztünk babát, legalábbis egyelőre nem, most mégis itt vagyok 8 hónapos terhesen 😅

Nem csinálnám vissza.

Most már nagyon várom, hogy megszülessen a kisfiam.

Pluszban a barátnőm is megismerkedett időközben a jelenlegi párjával és már ő is 2 hónapos terhes 😅 ő már 37 éves

Későn érők vagyunk az is lehet

De kitudja mit hoz az élet

Lehet idővel ez benned is változni fog

De az is lehet hogy nem

Nincs ezzel semmi baj

Senkinek nincs köze hozzá hogy akarsz élni

30 /N

2021. jún. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%
Facebook, Gyermekmentes övezet oldal (vagy csoport, nem tudom erre mindig harapnak...)
2021. jún. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretnék, ugyanennyi idős vagyok, de nekem soha senki nem szólt be ezért. Egyetlen barátnőm kérdezte mikor szülök már (neki van 2 gyereke) mondom soha, aztán az volt a válasz hogy egyet csak kéne már. Aztán normális hangnemben megbeszéltük, hogy ez rohadtul nem kéne kérdése :D Megértette, mást talán nem fog ezzel traktálni. Nem kell amúgy ezekkel a megjegyzésekkel foglalkozni szerintem, egyik füleden ki a másikon be.
2021. jún. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
29%

Van a női részednek, lényednek egy olyan része, amit csak akkor élhetsz meg, akkor teljesedhet ki, ha anya leszel, de ezt nem azt jelenti, hogy ezt neked vállalnod, akarnod kell, ha nem érzed, akarod.

Tudom, hogy hülye hasonlat, de sok sportoló van körülöttem és nem értik, hogy én hogy tudok mozgás nélkül élni, hisz a legjobb dolog az életben, nem tudom miből maradok ki stb, na de én akkor sem szeretek mozogni, utálom csinálni és az egész világ tök távol áll tőlem. Egyszerűen nem vagyunk egyformák és nem fogok magamra eroltetni semmit mások kedvéért, én ezt szoktam mondani.

Egyébként nagyon fiatal vagy mégy, akár 5 gyereket is szülhetsz még, nem kell rohanni. Ha meg később sem gondolod meg magd3, akkor az is csak rád tartozik.

(1. voltam)

2021. jún. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%
Igen sok nő van, nem a szüléstől leszel nő. Elmaradott országokban és a cigányok simán pótolják azok elmaradását, akiknek nem lehet. Ha nem megy szépen, akkor erélyesen szólj rájuk, hogy hanyagolják a témát.
2021. jún. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én most várom az elsőt,és szeretnék is majd még,de szerintem te igazi nő vagygyerek nélkül is, és bár biztosan jó anyja lennél ha mégis vállalnál, de engedd meg magadnak hogy ne vállalj, ha nem is akarsz. Inkább a gyermektelenséget bánd meg, mint egy gyereket.

Azt meg el nem tudom képzelni, miért lenne igazságtalan ez azokkal szemben, akik szeretnék a gyereket,de nem lehet. Ez nevetséges felvetés.

2021. jún. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!