Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen nemű vagy és milyen...

Milyen nemű vagy és milyen nemű gyermeket szeretnél?

Figyelt kérdés
Miért?

2021. márc. 27. 13:54
A kérdező szavazást indított:
Férfi vagyok és fiút.
Férfi vagyok és lányt.
Férfi vagyok és mindkettőt.
Férfi vagyok és egyiket sem.
Nő vagyok és fiút.
Nő vagyok és lányt.
Nő vagyok és mindkettőt.
Nő vagyok és egyiket sem.
104 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Ferfi vagyok es lanyt. Valahogy egesz eletemben jobban megertettem magam a nokkel.
2021. márc. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
A férjem és én is lányokra vágytunk mindig is. 4 lányunk született. 😊
2021. márc. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
98%

Nő vagyok, és mikor belefogtunk a családalapításba, volt egy ilyen félelmem, hogy lesz 3 fiam, és majd négyesben a pasik folyton eljárnak pasiskodni, én meg várhatom őket egyedül odahaza a meleg ebéddel.

Szóval lányt szerettem volna egyértelműen.

2 lányunk és utoljára 1 fiunk született, az első lánynál nagyon megkönnyebbültem. :D

A móka az, hogy a fiammal lett egy közös hobbink végül, ahova sokat eljárunk, szóval nem volt komoly alapja az előzetes félelmeimnek.

Na de hát ezt előre honnét tudtam volna. :)

2021. márc. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%

Én amiatt szeretnék majd inkább fiút, mert egyszerűen érzem, hogy ha lesz egy lányom, akkor érte én mindent meg fogok tenni.

Még azt se szeretem ha egy idegen lány/nő szomorú. Itt is akinek tehettem eddig akár 2 kedves szóval is, de feldobtam a napját.

Ha nekem lányom lenne és egy pasi megbántaná én sírba tenném az fix. Emiatt is nem szeretnék annyira lányt, mert túlságosan is félteném, ami neki nem biztos, hogy jó lenne.

Ha fiam lenne, őt nem félteném annyira. Nyílván rá is vigyáznék, de ha egy kicsit is rám üt, akkor amint elég idős lesz, fog edzeni is. Meg jellemre is kemény lesz. Emiatt is nem félteném annyira.

2021. márc. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
Nő vagyok és fiút szeretnék. Kislányokat nem szeretem, ritka a kedves, aranyos, többségben kígyók és kegyetlenek egymással.
2021. márc. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%

Kisfiút szerettem volna, legalábbis elsőre mindenképpen. Nekem nehéz gyermekkorom, és fiatal felnőtt éveim voltak elsőszülött lányként. Sokkal keményebben is bántak velem, mint a húgommal és az öcsémmel. Mindig is irigyeltem azokat az osztálytársnőimet, akiknek volt bátyjuk. Valahogy nekik minden területen ki lett már taposva az út, és a család is őket kényeztette.

Kislányunk lesz. ☺️💝 Már megbarátkoztam a gondolattal, és nagyon várom az érkezését. A férjem amúgy lányt szeretett volna, mert ő ilyen lelkizős típus és nőkkel mindig jobban el tud beszélgetni. Meg neki fiú tesói vannak, akik bántották kiskorában.

2021. márc. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
14%
Nő vagyok és lányt. Félek hogy a fiúból olyan tipikus görény, szexmániás, bántalmazó pasi lenne.
2021. márc. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
97%
Férfi vagyok, három fiam van. Az elsőnél még mindegy volt a második és harmadiknál lányban reménykedtem, de ma már örülök, hogy így alakult.
2021. márc. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, mindig csak lányt akartam. Született egy lányom, majd másodiknak egy fiam. Amennyire nem akartam, olyan villámgyorsan kezdtem el neki örülni, hogy fiú lesz, ott azonnal meg is láttam benne a jót :D Nagyon örülök, hogy kislányom és kisfiam is van, mindkettőjüket imádom.
2021. márc. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok és tök mindegy. Nincs preferenciám. Mindkét nemnél megvannak az előnyök és hátrányok. Mindegyikre fel vagyok készülve lélekben.
2021. márc. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!