Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol van több látnivaló vagy...

Hol van több látnivaló vagy program gyerekekkel?

Figyelt kérdés

Menni akarunk kirándulni a mi saját 4 gyerekünkel, illetve jönnek barátok a gyerekekkel. A helyszínek ami közül nem tudjuk melyik lenne jobb: Eger, Szombathely, Kőszeg.

Vegyes a gyerek társaság. 1,5 evestol egészen 5 évesig van szinte minden korosztály.Tobb napra tervezzük. Melyik hely lenne jobb? Vagy esetleg ötletet is adhattok hova lenne érdemes menni. Apartmant akarunk majd.



2021. júl. 4. 13:46
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én Egerre szavazok. Eleve ott van a vár, az már egy 3-5 évesnek hatalmas élmény. Sport babakocsival bejárni egész oké (tavaly voltunk, akkor volt egy adag lépcső a pénztár után, illetve ha jól emlékszem oda macskakő vezet fel, de mintha oldalt lenne normális járda).

Aztán nem messze van Szilvásvárad. Oda még én is mentem gyerekként, ha jól emlékszem, a végállomásig kisvasúttal, vissza gyalog (közben meg lehet állni ebédelni a pisztrángozóknál). Most terhes vagyok, de mi például ezt tervezzük, annyi kiegészítéssel hogy viszünt lepedőt, ha közben le akarok valahol pihenni. De oda-vissza is lehet menni kisvasúttal.


Aztán, Noszvajon ott van a Meseút (erről csak hallottam még).

Egerben is van strand, illetve Demjénben Aquapark.


Kicsit messzebb van (40 percre) Poroszló a Tiszai Ökocentrummal, az is nagyon érdekes, pedig én közel lakom, de így is tudott újat mutatni. Vannak nagyon jó tisza-tavi hajótúrák, de ahhoz még kicsik szerintem.


Nincs messze Gyöngyös, ott van állatkert, illetve onnan már egy ugrás a Kékes-tető, de a Sástó félúton is nagyon szép, hangulatos, lehet kacsákat etetni, ebédelni, sétálgatni.

2021. júl. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!