Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez mellgyulladás? Mit lehet...

Ez mellgyulladás? Mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés
2 napja este kezdődött, hogy mindenem fájt, ízületeim, végtagjaim. Éjszaka rázott a hideg, izzadtam, nem mértem, de valószínű lázas voltam. Tegnap reggel észrevettem, hogy becsomósodott a fél mellem. Azt mindenképp megjegyzem, hogy nem szoptatok, hanem fejem a tejet.
2021. júl. 12. 08:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt ilyen, viszont húgomnak igen. Gyulladás miatt volt és 3 napig biztosan lázas volt miatta. Csak a szoptatás, különböző pózokban, a borogatás, zuhanyzások és a helyes masszírozás segített neki. Utóbbi fontos hogy ne erőszakos legyen! Tanácsadót érdemes megkérni hogy mutassa meg vagy hiteles helyről videót nézni hozzá!

Ja és elektromos mellszívó, az segített neki kihozni a kis tej rögöket.

2021. júl. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem volt egyszer, melegvizes zuhany alatti masszírozás plusz egész éjjel "nyúztam" a gyereket,hogy minél többet szopizzon. Vegül reggelre ő tette rendbe. A gyereknél hatékonyabb nincs. Az álla a csomó fele nézzen. Ha nem szoptatsz,úgy marad a masszázs/fejés de úgy nehezebb lesz.
2021. júl. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!