Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisfiút vagy kislányt szeretné...

Kisfiút vagy kislányt szeretnétek vagy szerettetek volna , miért?

Figyelt kérdés

2021. júl. 14. 13:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
52%

Kislányt mindketten, és lány is lett.

Nem tudtam magam elképzelni fiús anyaként. De a férjem sem magát fiús apaként. Fiúnevünk szinte nem is volt, a lánynévben meg elég hamar megegyeztünk.

2021. júl. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
73%
Kisfiút szerettem volna és szerencsére az is lett. Kislánykorom óta jobban kijövök a fiúkkal, mint a lányokkal. A férfiakat jobban megértem, kedvesebbek velem. A lányok fizikálisan és verbálisan bántalmaztak gyermekként. De most, felnőttként is sokkal bunkóbbak velem a nők, mint a férfiak. A hideg is kiráz egy női orvostól, főnöktől, tanártól. Nem is tudom mihez kezdenék, ha születne egy lányom.
2021. júl. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
65%
Lànyt, de nincs rà racionàlis okom. Csak tudtam, hogy lànyom lesz. Az első vàrandòssàgomnàl nem jutottunk el idàig, missed av lett. De ott biztos voltam benne, hogy fiù. A màsodiknàl a genetikai UH előtt nem is voltunk izgatottak, hogy kiderül a baba neme, tudtam, hogy làny.
2021. júl. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
83%

#2

Dettó ugyanez, én is olyan voltam mint te, nekem is fiú lett az első, és bár titkon én is fiút reméltem másodszorra is, ő lány lett :D De már 1 éves, és imádom a kiscsajt, nem cserélném fiúra...és ha nekem megy, akkor neked is fog, ne aggódj :D

2021. júl. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
78%
Kislányt szerettem volna mindig is, lett 3 lányom. A párom nagyon szeretett volna fiút de nem jött össze.
2021. júl. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom. Fiú vagyok, egy kisfiúnál több előnyöm lenne, ha kisautókkal vagy legóval játszana, könnyebben eltudnék vele játszani, a fürdetés is könnyebb lenne, tudnám kb. hogyan álljak neki, később a barátnőzésben is tudnék neki tanácsot adni, vagy bármi más fiús problémában segíteni. Kislányokhoz nem igazán van tapasztalatom, nem tudom, hogy hogy kell hajat fonni, nem tudok ruhát varrni, nem játszottam barbikkal, nem tudom mit kezdjek azzal, ha hercegnő akar lenni, nem értek a lány ruhákhoz se. De azt kell mondjam, imádom a kihívásokat, igazából nagyon adnám. (És igen, természetesen tudom, hogy kisfiú is barbizhat és kislány is legózhat, de inkább a fordítottja az általános) Mindenesetre akár fiam lesz, akár kislányom, remélem jó apa leszek.
2021. júl. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
86%
16# ❤❤❤
2021. júl. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!