Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, ti más anyukákkal...

Anyukák, ti más anyukákkal vagy szabad nőkkel barátkoztok szívesebben?

Figyelt kérdés
2021. júl. 14. 17:57
A kérdező szavazást indított:
Anyukák társaságát keresem inkább
Szabad nőkkel barátkozom szívesebben
40 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
és mi van a párkapcsolatban élő nőkkel? 😄
2021. júl. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
35%
Egyikkel sem, vannak barátnőim (gyerektelenek és azok is maradnak), nincs szükségem új embereke
2021. júl. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

Mivel abban az időpontban, amikor nekem jó, a nem kisgyerekesek dolgoznak, így maradnak az anyukák.

Amúgy egy idő után a facérokkal eltávolodik az életünk, megélt dolgai k.

Én nem akarom untatni a babakorszakkal, dackorszakkal..

Nekem meg nem izgalmas az ide megyek bulizni, meg nem tudom melyik pasi lesz a nyerő téma.


De amúgy van arany középút.

Van akivel a fentiek ellenére megértjük egymást

2021. júl. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
Mi az, hogy szabad? Akinek gyereke van, az rab?
2021. júl. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
36%
Nem az alapján választok barátokat hogy pottyantott-e ki egy vagy több gyereket a vagináján.
2021. júl. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Nem ez alapján válogatom meg a barátaimat. Van egy jó kis tarsasagom, öten vagyunk nők, kettőnknek van gyereke, haromnak nincs, hárman vagyunk férjnél, egy kapcsolatban, egy szingli. Sok éve barátnők vagyunk.
2021. júl. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%
Nekem a gyerektelen barátok idővel megkoptak kicsit. Tudok velük beszélgetni bármiről, én nem ragaszkodok a gyerek témához, de idővel kiütközik, hogy nagyon más mederben zajlik az életünk. Egyszerűen kevesebb lesz a közös téma. Akinek meg van gyereke, ha mást nem, kicsit jobban átérzi a hétköznapokat, jobban tudunk egymáshoz igazodni, hisz közösen érdekünk, hogy a gyerekeinkre is gondoljunk, amikor programot találunk ki, így jobban tudunk beszélgetni egymással, mivel a gyerekek is egymást szórakoztatják.
2021. júl. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%
A legrégebbi/legjobb barátnőim többségét még a gyerekeim előtt ismertem - valakinek lett azóta 1-2-3-4 gyereke, van, akinek egy sem, és nem is akar, van, aki akart, de nem lett, aztán van, akinek lett társa, van, akinek nem, van, aki már újra nincs... Persze a gyerekek miatt is összebarátkoztam sok anyukával, tanárnénikkel és hasonlók, mert épp ilyen közegben mozogtam akkoriban, de ez sosem volt szempont.
2021. júl. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
35%

Hát nagyon nem barátkozok, meet vannak "bevált" barátaim.

De inkább olyan emberek felé nyitok, ahol nincs, vagy nagyobb jóval a gyerek.


Mivel itthon az életem a peluscsere, szoptatás, hányás stb dolgokról szól, nekem nem kikapcsolódás, még mással is erről beszélgetni.

A kisbabás nők 90%a meg csak erről tud 🤷‍♀️

2021. júl. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%

2 nagyon jó barátnőm volt(van?) akiket még gyerek előtt ismertem jóval.

Egyiknek nincs még, és érzem hogy távolodik tőlem, holott én tudok és akarok is másról beszélni mint a gyerek, de nincs meg a kölcsönös nyitottság, ami nagyon rosszul esik.

A babás barátnőmtöl meg a hajam égnek áll, mert csak a gyerek körüli rinya megy, ami még nem lenne baj, de segíteni nem lehet rajta, neki minden sértés kb. Elegem van belőle, ez van.


Szóval így jelen pillanatban senkivel nem akarok barátkozni.

A gyerektelen elvből "elkönyvel" a gyerekes meg....hagyjuk.

Irigylem nagyon azokat, akik jóban maradtak minden életkörülmény ellenére.

2021. júl. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!