Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a babakocs...

Mit gondoltok erről a babakocsiról?

Figyelt kérdés
[link]
2010. aug. 27. 14:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

elég kevés róla az infó, úgy értem nekem szempont, hogy a tolókar átfordítható legyen és állítható legyen a magassága, erről nem ír semmit. a kerekeiről nem derül ki, hogy bolygós vagy fix, ráadásul elég kicsik, tehát ha vidékre kell akkor nem venném meg, de városba jó.

a mózes vajon az autóba be is köthető? mondjuk biztos, ha más nem akkor az autós biztonsági övvel.

szerintem drága. multifunkcionális babakocsit már olcsóbban is lehet kapni.

2010. aug. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekem olyan rozogának tűnik, kis kerékkel. Ráadásul batár nehéz...

Méretek:

Mélykocsi : 56x92x115 cm Súly:11,4 kg

Sportkocsi : 56x92x104,5 cm Súly:9,6 kg

Autósülés : 69 x 44 x 60 cm Súly:3,5 kg

Táska :41x15x31 cm Súly:0,5 kg

Váz súlya:7,4 kg

Már magukban is, ha az adatok váz+mózes értendő akkor is nehéz, ha külön pláne. És nem az én dolgom, de drága is, és sok esetben csak azt fizeted meg, h CAM pl...


[link]

ő pl szimpibbnek tűnik, bár az adatokat lespórolták..

2010. aug. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
első: sztem nem a kar forgatható, hanem a gyerek az éppen használt ülőrésszel:D
2010. aug. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A második válaszolónak igaza van: Nagyon nehéz!!! A súly az egyik legfontosabb szempont. Amúgy nekem sem tetszik.


És ha már mózes kosarasat veszel, akkor valóban olyat, amit be tudsz kötni kocsiban.

2010. aug. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

15:16-nak: valóban :) igazad van.


-első-

2010. aug. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
És a "csomagtartója" is kicsi.
2010. aug. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Elvileg bekötni még beköti, írja is, de fene sem tudja.

Ha már bébihordozós, akkor azt viszem, kivéve persze ha az adriára megyek újszülöttel.

Nem biztos, hogy elfér hátul a mózes:D spec nekünk olyan pici kocsink "van" amibe ha a mózest kötnénk, akkor a sofőr is gyalog jár, viszont a csomagtartó batárnagy:D


Nekem még mindig a súlya nem tetszik, hogy nem tűnik stabilnak, ami nem jelenti azt, hogy nem az, de mégis valahogy olyan pálcika, ha már Cam, vannak pofásabb kocsijaik...

És még egy, mégha nem is használod el, qva drága, pláne ha úgy jársz mint én, hogy a csemete nem marad benne... az ára már nem jön vissza, én csak 30et buktam kocsi témán, mert kenguruban még csak csak közlekedünk, de kocsiba nem lehet betenni, etetőszéknek meg drága( a miénk az lett, arra elfogadja) (ha mégis megveszed, te dolgod, csak egy tanács, vagy keress teszveszen olcsóbban, vagy egy olcsóbbat, nekem a szívem szakad, mikor ránézek a vackunkra, hogy arra is kidobtam a pénzt, és csak a helyet foglalja, mondjuk téli tesó lesz, neki jó lesz, remélem vele használom is, addig viszont, én csak azért nem adtam el, mert megtudtam jön a tesó, amúgy már hirdetném)

2.voltam

2010. aug. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
9,6 kg sportrésszel, én azt hittem, ez jónak számít. Merthogy nekünk is a fő szempont, hogy könnyű legyen.
2010. aug. 27. 15:42
 9/12 A kérdező kommentje:

Ja, élőben stabilnak tűnik.


Még vélemények? Esetleg javaslatok?

2010. aug. 27. 15:42
 10/12 anonim ***** válasza:

[link]

ha elolvasod ennek az adatait, akkor láthatod, hogy pl együtt xkg váz+ülés, nálad félreérthető azon az oldalon ráadásul, mert majdnem mindenhol úgy írják együtt mennyi, itt meg értheted, h csak az annyi, és hidd el, 9kg is nehéz egy 10kgs babával..., és könnyebb, mint amit te néztél...

Amúgy nekem javasolták, hogy szupi kocsi, végül mi kaptunk egy kevésbé szupert, azt sem használtunk 3hónapig se...

2010. aug. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!