Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a babakocs...

Mit gondoltok erről a babakocsiról, és az áráról? Tapasztalatok, vélemény, tanács?

Figyelt kérdés
[link]
2011. márc. 4. 16:34
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

És erről? Ehhez nincs semmi.

[link]

2011. márc. 4. 16:35
 2/17 anonim ***** válasza:

Egészen hasonló kocsim van (a márka és a szín tér el kb), én imádom. Mondjuk nem tudom, hogy bolygósított kereket szeretnél-e, én nem ajánlom, olyan volt az első kocsink, utáltam. Elakadt, nem fordult, össze-vissza forgott... Szóval nagy, stabil kerék, én erre szavazok. Viszont arra figyelj oda, hogy dög nehezek ezek a kocsik, szóval ha buszozol, vagy emeleten laksz, és fel kell vinned a kocsit, akkor nem lesz könnyű dogod. Én kertesházban lakok, nem buszozok, szóval nekem tökéletes. És úgy fog suhanni a legnagyobb repedésekben is, mint az álom :) A kis műanyag bolygós kerekű kocsim úgy rázta a kislányomat... uhhh. de utáltam. Szóval én erre a kocsira szavazok, a lehető legjobb döntés :)

11hós kislány anyukája

2011. márc. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Nem akarok bolygósitható kereket, hálistennek nem kell se buszozni, se cipelnem, kertes házban lakunk. De pontoson melyik kocsit van neked? Amihez mózeskosár és hordozó is van, vagy a második link (zöld) kocsi.

Most a szint én mintázatot ne nézzétek, mert nem ez a szin lesz, csak maga a kocsi iránt érdeklődöm. Köszi a választ :)

2011. márc. 4. 16:43
 4/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Hú mind kettő nagyon jó.Én a zöld szint kedvelem ,de valahogy az első a piros-fekete masszivabb a képen.Hát ha lehetne kombinálni az első linkes kocsi lenne a 2. linkes színnel :-)

2011. márc. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Arra figyelj,hogy ha kicsi autótok van akkor ezt az életben be nem rakod:(!

Én így jártam:(!Meg ment öszevissza,nem lehetett irányítani:(!Innen vettem én is!

Gyorsan vettem is kisebb,bolygós,aluvázas babakocsit.

2011. márc. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A kérdésben lévő kocsiról írtam, de a 2. linken is egészen hasonló kocsi van.
2011. márc. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. És az első linkes kocsinak az áráról mi a véleményetek? Párom sokallja a 60 ezret. Szerintetek is sok?
2011. márc. 4. 18:18
 8/17 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Mi 50ért vettük a kocsinkat, 70ről volt leárazva. Ennyi tartozékkal szerintem a 60 nem sok érte. Persze, ha van rá keret. De olcsóbban is lehet találni használtan, ha csökkentenétek a kiadásokat.
2011. márc. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Találtunk olcsóbban, mert párom nem ad ki ennyi pénzt érte. De ilyesmit találtunk fele ennyi áron.
2011. márc. 4. 20:44
 10/17 anonim ***** válasza:

Hasonló kocsim van, mint az első kocsi-lengyel,Gz-zabik márkájú, most nagyon hasonló a Kunert vip-nekem bevált, én sem cipekedem, nem tömegközlekedem, és kertes a ház.

Viszont nagyon sokáig elfér benne a baba-a lányom 1 évesen még kényelmesen aludt benne-Sokat babakocsiztunk, ebben aludt a legédesdedebben.Ajánlom-nem sok az ára, mert én 4 évvel ezelőtt vettem 40-ért, de hordozó nélkül.az enyémre nem kapcsolható hordozó.

2011. márc. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!