Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak nekem értelmetlenek és...

Csak nekem értelmetlenek és feleslegesek a " melyik nevet adnád a gyerekednek" és ehhez hasonló kérdések?

Figyelt kérdés

2021. júl. 20. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Nem
2021. júl. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem, biztos hogy nem tennék ilyet függővé egy rakat idegentől, meg amúgy a férjemen kívül senkitől, nem is szoktam ilyenekre válaszolni, annál is inkább mert többnyire vagy dögunalmas nevek az opciók vagy ilyen nagyon gagyi kategóriások.
2021. júl. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Nekem ez a kérdés tűnik feleslegesnek.


Én már csak azért is megnézem melyik nevekről van szó.

Amúgy meg ki tudja, lehet, hogy a több száz név között elsiklott valaki szeme egy két név felett, amit valaki pont itt ajánl.

Szerintem senki sem a gyk válasz után nevezi el a gyerekét, csak informálódik vagy megerősítést vár vagy bármi.

Nem mindenkinek támogató a családja, hogy ezeket meg tudnák vita nélkül beszélni.

2021. júl. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Nem mindenkinek van szüksége vitafórumra, hogy elnevezze a gyerekét, támogató családunk van, de ezt a döntést egyedül is meg tudjuk hozni, ki olyan életképtelen, hogy bárkinek a segítsége kell egy ilyen triviális kérdést eldönteni?
2021. júl. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

És ha csak érdekli az adott nevekről mások véleménye?

Komolyan nem értem miért baj.

Mennyivel jobb, amikor teszteket (full negatív) linkelnek vagy leírja mikor volt peteérése, mikor szexelt, menjen ne menjen abortuszra stb.

Ezek közül még a név kérdés a legkevésbé irritáló.

Vegülis ez egy kérdezős oldal.

2021. júl. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

nem csak neked ėrtelmetlen kėrdező a sok ilyen kėrdés,ėn sem låtom ėrltelmėt.

mondjuk ėn senkivel nem vitatam meg gyerekeim nevét fėrjemel igen,illetve az egyik gyerek neve az aposom kėrėse volt ėn meg teljesitetem mert amugy tetszet ės ritka nėv volt ma is az .

mėg utonėv könyv se kellet nekem nėv vålasztåshoz.

2021. júl. 21. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%

Én a három gyerekből egyszer tettem fel kérdést a neten a névvel kapcsolatban. Ugyanis a két keresztnév megfordítva egy híres ember nevét adja ki, és érdekelt az emberek véleménye, hogy ez viccesen hangzik-e. Mivel nem érkezett akkor gyűlöletcunami, úgy neveztük el a kölköt. :)

Szóval annyiból látom értelmét, hogy kívülállók jobban érzik még, ha egy név véletlenül nem passzol. De az olyanoknak, hogy Béla vagy Jonatán legyen gyerek neve? Meg szerintetek a Gizi vagy a Jolán a szebb? Úristen, egyik se, hányinger, miért utálod már most a gyerekedet??? Na, ezeknek semmi értelme.

2021. júl. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
62%

Én leginkább azt utálom mikor kérdezőnk olyan über lusta, hogy nem képes venni a fáradtságot arra, hogy a 9 hónap alatt végig olvassa ötleteljen, ízlelgesse a nevek listáját,vagy rákeressen egy olyan oldalra ahol vezetéknévhez generál neveket, ne adj isten a kedves párjával együtt találják ki . Neeem.. Ehelyett kérdezőnk a gyk népét kéri meg írjanak nevet, majd abból szotyizik..

Szegény gyerek.. Anya arra is lusta, hogy időt szánjon csemetéje nevére. 9 hónapig képtelen rá..

2021. júl. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!