Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A kondiba járó pasik többsége...

A kondiba járó pasik többsége miért érzi cikinek vagy értelmetlennek az aerobik és az ahhoz hasonló órákat?

Figyelt kérdés
Én is járok néha kondiba, de a vezetett órákon csak ezer évente egyszer lehet férfit látni. Én szoktam járni box-aerobikra. Zavar, hogy csupa nővel vagyok körülvéve. Pedig ez az óra nagyon kemény. Ráadásul pasi tartja az órát, aki nagyon jól és nagyon sportosan néz ki.

2014. szept. 25. 12:09
1 2 3
 1/25 Csiß ***** válasza:
82%
Én a nőket nem értem miért járnak aerobikozni.Izmot nem épít,fogyni meg nem lehet vele..(gondolom mi férfiak is ezért kerüljük :) )
2014. szept. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
85%
Valószínűleg az a pasi kondizik is mellette, azért néz ki jól. Az aerobik nem épít izmot, max fogyni lehet vele, de semmiképpen sem formásít.
2014. szept. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
43%
Mert mi normális súlyzós edzést végzünk, és rendes aerob edzést is ha szálkásítás van. Nem kamuaerobikot, ami nem ér szart sem.
2014. szept. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
40%

Én sem értem az "aerobikosokat" és nemhogy az aerobik órákat kerülöm, de az öltözőből is menekülök ha épp jönnek órára a "hölgyek".

Bár én lány vagyok, de valszeg azért kerülik a pasik mert b*zis és kevéssé hatékony mint a súlyzós edzés, szépen szólva. :D

2014. szept. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
79%

mert a legtöbb női kérdező belinkel ide egy súlyzós edzéssel és testépítő étrenddel elért fitnesz modell testet,aztán kérdezi,hogy ez aerobikkal meg futással elérhető e.

nem érhető el,és ilyenkor írják azt a többiek,hogy mit is kellene tenni egy olyan testért.

valószínűleg ebből adódik a kérdésed.

egyébként meg ha egy férfi kardió edzést szeretne,akkor nem ugrabugrizni fog zenére,hanem vagy lemegy küzdősport edzésre,ahol hasznos képességeket is tanulhat nem csak a kadió fejlődik,vagy kettlebellezik.

tehát azért nem megyünk aerobikra,mert vannak tőle hasznosabb és hatékonyabb edzéstípusok.

2014. szept. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
40%
Ennyi.:)
2014. szept. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

A helyzet az, hogy én ingyen járhatok egy fitneszbe. Ott box-aerobik van, küzdősport és kettlebell viszont nincs. Ezért járok arra. Az órán sok erősítő gyakorlatot is végzünk. Szerintem erősítésre is jó, mindig megérzem valamely olyan testrészemet, amire addig nem is figyeltem. Persze elsődlegesen az erőnlétet, állóképességet javítja. Biciklizni és futni is szoktam, de szerintem egyik sem pótolja a másikat. Az aerobik és a többi kardio mozgás jól megférnek egymás mellett. Tisztában vagyok vele, hogy csak ettől senki nem lesz izmos és szálkás. Az edző sem ettől, hanem a kajakozástól lett. Én sem ettől, hanem a saját testsúlyos edzéstől várom az áttörést.


A kérdést egyrészt az ihlette, hogy nem szeretem, amikor a pasik úgy néznek egy aerobikozó férfira, mintha az anyjukat ölte volna meg, másrészt én jobban érezném magam az órán, ha néhány férfi társam is ott lenne és nem csak nőkkel lennék körülvéve.

2014. szept. 25. 18:10
 8/25 anonim ***** válasza:
34%
Nem úgy nézünk rá, magánügye mindenkinek, hogy mit csinál, mit sportol. De te se írd már elő nekünk, hogy mit végezzünk. Peace!
2014. szept. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Nem írtam elő senkinek semmit.
2014. szept. 25. 20:48
 10/25 anonim ***** válasza:
31%
Pedig úgy hangzott, hogy miért nem megyünk el bziskodni csak azért, hogy te jobban érezd magad.:-) Az egészet nem értem. Nem edzeni mész? Akkor meg nem mindegy, hogy hány faszi áll körülötted. Vagy attól miért fejlődnél jobban?
2014. szept. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!