Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gáz egy rózsaszín babakocsi?...

Gáz egy rózsaszín babakocsi? Kislánynak persze. Nade ha az apja tolja?

Figyelt kérdés
A szín nem tetszik, de amúgy szuper kocsi, és ez a szín jelentősen akciós (feleannyi).
2010. aug. 28. 10:11
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nem gáz,sőt nagyon aranyosak lesznek együtt!
2010. aug. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 vav22 ***** válasza:
100%
Szerintem az összes rózsaszín babakocsit csak anyukáknak tervezték??? Nem az apának van a babakocsi hanem a babának, naná, hogy tolhatja egyáltalán nem gáz...
2010. aug. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 vav22 ***** válasza:
szerinted akart lenni, bocsi :-)
2010. aug. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ugyan már! Tök mindegy, milyen a színe a kocsinak, bár rózsaszínt csak kislánynak vennék... Az, meg, hogy ki tolja, lényegtelen... Miért? Akkor kétféle kocsi kellene hogy te é apa is tolhassátok? Vagy út közben cseréltek akkor kocsit váltotok? Nem értem :)) A Lányomnak sötétkék-sárga kocsija volt, eszembe se jutott, hogy a színe miatt én nem tolhatnám :D
2010. aug. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

a kocsi mindig a gyerekhz szokott passzolni nem ahhoz aki tolja.


Akkor minden kék kocsit toló fiús anyuka gáz???????

2010. aug. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%

Ha rózsaszín kabátkát adsz a lányodra,nehogy apa vigye oviba,mert az tök GÁZ lesz!:))))))))))))))))))))))


Mindig elcsodálkozom,hogy honnan vannak ezek a buta emberek???És ráadásul szülőnek,anyának vagy épp apának nevezik magukat! Na ez az ami GÁZ!

2010. aug. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk rózsaszin babakocsink van a lányunknak:) Férjem is szereti tolni nem ciki neki egyáltalán, legalább mindenki egyből látja hogy lányos apuka:)) Amire egyébként nagyon büszke:)
2010. aug. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
26%
A 10:50-es válaszolót nem kellett volna lepontozni, hiszen tökéletesen igaza van.
2010. aug. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!