Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tennél, hogyha a 3 hónapos...

Mit tennél, hogyha a 3 hónapos gyereked anyja megcsalna?

Figyelt kérdés
2021. júl. 26. 17:17
 1/9 anonim ***** válasza:
40%

Nekem 4 hónapos volt a fiam, amikor rájöttem, hogy a nejem megcsalt.


Elköltöztettem őket egy másik házba, fizettem a csekkeket, kiadásaikat. Majd amikor a gyerek 3 éves óvodába járt, ő meg talált munkahelyet magának, akkor a 3 év 1 hónapos eltartását levontam a gyerektartás összegéből.

2021. júl. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
19%
* 3 évesen
2021. júl. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Első dolgom lenne egy DNS vizsgálat, hogy enyém-e a gyerek, úgy 60E-ből megvan. Utána gondolkodnék a többin.
2021. júl. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%

Le leszek pontozva, de leírom:


Az én feleségem nem csalt meg, de ha megcsalna, legyen akár 3 éves, akár 30 éves, akár 3 órás a gyerek, úgy kipenderíteném, mint a huzat, és minden erőmmel azon lennék, hogy elvegyem tőle a gyereket.

De lehet nem így lenne, nem tudom.

2021. júl. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
En biztos nem jopofizgatnek ugy, mint az elso. Nem tartanam el. Ha neki mas kellett, akkor koltozzon ossze azzal, akivel megcsalt. Tartsa el o.
2021. júl. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
#5: A gyerekét tartotta el tképpen, nem a feleségét, csak sajna összefügg.
2021. júl. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%

Off: Jó bagy riherongynak kell lenni ahhoz, hogy egy 3 hónapos gyerek mellett félrekúrjon az ember. Mikor az én fiam 3 hónapos volt én a kialvatlanságtól full-on-zombi módban vegetáltam.


On: teljesen mindegy mikor csalja meg az egyik a másikat. Megcsalás az váló ok. Normális emberként fizetném a gyerektartást, igen rendszeresen látogatnám a gyerekem és 3-6 éves kora után közös felügyeleti jogot kérnék, egy hetet itt, egy hetet ott. Azért várnék akár 6 éves koráig mert a gyerekek sokszor nagyon anyásak, rossz lenne neki.

2021. júl. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Elválnék.
2021. júl. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
94%
Fordított helyzetet tudok. Alig volt 2 hónapos a gyerek, amikor kiderült, hogy apuka megcsalta anyukát. Elváltak azonnal ahogy lehetett.
2021. júl. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!