Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hétfőn lesz 1hete, hogy...

Hétfőn lesz 1hete, hogy abortuszom volt orvosi okokból. Mikor gond ha erősen vérzek? Aki átesett abortuszon kérem segítsen.

Figyelt kérdés
Azt mondták műtét után 2-3napig vérzek, majd egy hétig olyan rózsaszínes lesz. Én kb 2 napig véreztem majd csak barnáztam, de most elég nagy mennyiségben jött ki élénk piros vér. Semmim nem fáj, de elég sokat cipekedtem az elmúlt napokban, mert ikreim vannak akik olyan 12kg körül vannak. Baj lehet?
2010. aug. 28. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Ennyi idő után nem lenne szabad élénk pirosnak lennie, szerintem nézzen meg valaki, ügyeleten nézzenek meg...
2010. aug. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia,

én mindenképp visszamennék. Nekem is elmúlt utána vérzés, majd rá 2 napra egyre erősödött, elkezdtem görcsölni, a végén már menni is alig bírtam. Nem sikerült teljesen eltávolítani, bent maradt egy része, újra műteni kellett. Ha cipekedtél, lehet, hogy csak a seb vérzik, de nem árt megnézetni.

2010. aug. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem missed ab. műtétem volt. Én csak nagyon enyhén barnáztam utána, bár az több hétig is eltartott. Engem úgy engedtek haza a kh-ból, hogy ha a barnázást, friss piros vérzés váltja fel, vagy erős görcsök jelentkeznének, akkor mindenképpen menjek vissza,akár ügyeleti időben is.
2010. aug. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!