Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit szólnál ahhoz, ha a 10...

Mit szólnál ahhoz, ha a 10 éves lányod erotikus és felnőtt dolgokról kérdezne tőled?

Figyelt kérdés

Elmagyaráznád neki, hogy melyik mi, mi a lényege, miről szól, stb.?


Például anális szex, kikötözős szex, a szexről általánosságban, fehér folyás, menstruáció és hogyan születik a kisbaba.


Az osztálytársai mondták neki ezeket a szavakat és tőled szeretné tudni, hogy mik ezek.



2021. aug. 2. 21:03
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
94%

Általában a gyerek születéséről már sokkal korábban kérdeznek . A női változásokról pedig egy 10 éves gyereket fel kéne világosítani .

Az anális szex és kikötős szex szerintem már kevésbe beszéd téma és nem is kell elmagyarázni részletesen egy 10 évesnek .

2021. aug. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
97%
Inkább tőlem tudja meg, mint hogy kiguglizza, és valami hülyeséget olvasson.
2021. aug. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
87%

Ezekröl beszélnék vele:

"a szexről általánosságban, fehér folyás, menstruáció és hogyan születik a kisbaba."

A többiről nem.

2021. aug. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
3%
Rábíznám ezt ennek a kérdésnek a megválaszolását pszichológusra, gyermekorvosra, aki ért hozzá és szakszerűen el tudná neki magyarázni.
2021. aug. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy beszélgetnék vele erről. Vagy tőled tudja meg, vagy bárhonnan máshonnan, na melyik lenne a jobb? A szexuális felvilágosítás része az életnek, és szerintem elengedhetetlen. Előzd meg, hogy az osztálytársai hülyeségekkel tömjék a fejét.
2021. aug. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
10%

Elbeszélgetnék az osztályfőnökkel, hogy mégis hogy a jó büdös francba jut eszébe egy 10 éves gyereknek, hogy az anális szex felmerüljön témaként. Valami nagyon el lehet csúszva.

A kisbabás kérdést elmagyaráznám, talán még a menzeszt is, de az anális és kikötőzős szex-es kérdést csendben lekeverném, mintha nem lenne fontos dolog, hátha elfelejti.

2021. aug. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
96%
Emberek, ez most komoly? Én 11 évesen kezdtem menstruálni, azért nagyon sokkolt volna, ha előbb folyásom lett volna és csak azután magyarázza el nekem valaki, hogy ja igen, ilyen is van.
2021. aug. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
98%

Osztályfőnökét? Két hónapja nyári szünet van. Mi köze ennek az osztályfőnökének? Hallja hogy az utcán mit beszélgetnek vagy játszótéren?

Kedves kérdező! Ha a gyerek megtiszel a bizalmával és megkérdezi mert bízik benned akkor válaszoljál neki. Nyilván az O szintjén de válaszoljál. Örülj hogy kérdez.

2021. aug. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
97%

Az fura, hogy a születésről még nem kérdezett. Amúgy nyári szünet van, nem tartom túl életszerűnek, hogy suliban mondták ezeket és most kezd agasztani téged.

Ha mégis valós a kérdés: a szintjéhez, életkorához mérten válaszolj, a gyerekek szüleivel pedig beszélgess el.

2021. aug. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
98%
A fehér folyás és a menstruáció teljesen rendben van, nem árt, ha legalább átfogóan hall róla és tudja mi az és ha majd ő is megtapasztalja, tudja, hogy ez teljesen normális. A hogy születik a gyerek téma igazából már jóval korábban is elő szokott jönni (pl. ha születik kistesó, unokatesó, osztálytársnak lesz testvére stb.), ez pedig a szintjének megfelelően bármilyen életkorban meg lehet válaszolni. A szexről azért még annyira nem beszélnék sokat, szerintem ez még ráér, de azért nagyvonalakban elmondanám neki, hogy mi is ez és már nem teljesen virágnyelven. Annak pedig nem örülnék, ha a 10 éves gyerekem az análszexről kérdezne, de őszintén szólva még mindig sokkal jobb, ha én világosítom fel és akkor olyan szinten, ahogy jónak látom, mint ha mondjuk az interneten keres rá.
2021. aug. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!