Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit szólnál ahhoz, ha a 10...

Mit szólnál ahhoz, ha a 10 éves lányod erotikus és felnőtt dolgokról kérdezne tőled?

Figyelt kérdés

Elmagyaráznád neki, hogy melyik mi, mi a lényege, miről szól, stb.?


Például anális szex, kikötözős szex, a szexről általánosságban, fehér folyás, menstruáció és hogyan születik a kisbaba.


Az osztálytársai mondták neki ezeket a szavakat és tőled szeretné tudni, hogy mik ezek.



2021. aug. 2. 21:03
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
És ha a nemi szervekről kérdez? Azt hogyan magyarázod el neki? Mit mondanál rájuk?
2021. aug. 12. 22:55
 22/39 anonim ***** válasza:
100%
Mármint? Szerintem 10 évesen már tisztában lesz vele, hogy létezik pénisz, vulva, vagina. Mit kérdezne pontosan? Hogy pl. neki miért nem pénisze van? Vagy hogy mire valók a nemi szervek? Vagy hogy ez meg az normális-e ha megtörtnénik? Pontosíts kicsit. De összességében annyit tudok mondani, hogy bármit is kérdez, elmagyaráznám neki - hacsak nem valami hiperbonyolult biológiai dolog, mert akkor először nekem is utána kéne keresnem :D. De nem használnék virágnyelvet, nem köntörfalaznék, egyszerűen, tényszerűen a nevén nevezném a dolgokat.
2021. aug. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
100%

21, a fiúknak fütyijük van, a lányoknak meg puncijuk, de ezt már az óvodások is tudják. Úgy konkrétan mi mást kérdezne? Végülis mindegy, hogy mit kérdez, válaszolni kell rá normálisan. Felőlem 10 évesen a fogamzásgátlásról is kérdezhetne, legalább elég hamar beleverhetném a fejébe, hogy gumi nélkül eszébe se jusson.

Amúgy meg volt egy olyan felmérés valamikor, aminek az lett az eredménye, hogy azok a gyerekek, akikkel normálisan beszélgetnek a szülei a szexről, minden kérdésükre választ kapnak, azok átlagosan később kezdik a dolgot, mint azok, akiknek tabu téma a családban.

2021. aug. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
37%
Persze egy 10 évesnek részletesen el kell magyarázni.🤦🤦
2021. aug. 27. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
92%

Ez kamu kérdés....

A lányom 10 éves és most nyáron jött meg neki a menszesze először. Szép is lett volna, ha fogalma sincs mi történik vele. Erről már jóval korábban beszélgettünk, mint arról is, hogy hogy születik egy kisbaba, mivel van egy 1 éves kistestvére is így életszerű is volt a dolog.

2021. aug. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:
Csak általánosságban kérdeztem. Nekem nincs is jelenleg gyerekem.
2021. aug. 27. 15:09
 27/39 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem ne is legyen, ugyanis látszólag semmit nem konyítasz ahhoz, hogy hogyan működnek ezek a dolgok, bár nem hinném, hogy más gyereknevelési dolgok jobban mennének.
2021. aug. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:

És ha férfi-férfi vagy nő-nő közötti kapcsolatról meg szexről kérdez, akkor mit mondasz neki?



Meg ha arról kérdez, hogy a nő berak valamit a férfi fenekébe. Például kinyalja neki, megujjazza neki, megdugja dildóval/vibrátorral vagy kutyapózban megdugja neki egy felcsatolhatós műfa.sszal. Erre mit mondanál a gyerekednek?

2021. szept. 4. 00:45
 29/39 anonim ***** válasza:
98%
Nem értem, hogy miért érdekel ez, ha nincs is gyereked. Ne itt éld ki a perverziódat.
2021. nov. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%
#6 Miért, az osztályfőnöknek minden tudnia kell? Pl. hogy otthon miket tanulnak, látnak a gyerekek és adnak tovább az iskolában, azt egy tanárnak honnan kellene tudni? Maguk a szülők sincsenek folyton a gyerek $eggében, másnak miért kellene tudni, hogy 0-24-ben mit csinál egy adott gyerek?
2021. nov. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!