Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi volt a végső határ, amire...

Mi volt a végső határ, amire azt mondtad, hogyha addig nem jön össze a baba, akkor lemondasz a gyerekről? Hány év volt a végső határ és meddig próbálkoztatok?

Figyelt kérdés
2021. aug. 4. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

24 éves voltam, amikor elkezdtünk próbálkozni. 30 volt a végső határ, 30 felett már a másodikat akartam szülni.

Szerencsére 27 éves koromban megfogant a fiam, és most 34 évesen a harmadik babámat hordom a szívem alatt.

2021. aug. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudtam volna gyermek nélkül elképzelni az életemet. Szívem szerint fiatal anyuka lettem volna, de amikor kiderült hogy nem lehet természetes úton, úgy voltam vele, akár a klimaxig is próbálkozni fogok, fogunk. Végül 4 év után spontán megfogant, 34 évesen szültem.
2021. aug. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

Én azt mondtam 35ig, ami összejön összejön. Egyelőre egy gyerek van úton (30 vagyok).


A 35 nem kifejezetten a termékenységnek szólt, hanem úgy gondoltam, ha addig nem találok megfelelő apa jelöltet, akkor valószínűleg valami nagyon félrement az életemben és nem biztos, hogy erőltetnem kell a baba kérdést.

2021. aug. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Mivel 16 éves koromtól folyamatosan gyereket akarok, mindig kitolom a határt. Szerintem a klimax lesz az😂 Most 39vagyok és még mindig nem adtam fel, szerintem nem is tudnám. Soha nem tudtam elképzelni, hogy gyerek nélkül éljem le az egész életem.
2021. aug. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%
A mostani az utolsó stimulációm, nem csinálom tovább. Egyszerűen csak érzem, hogy nem bírok többet.
2021. aug. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
28 első gyerekre. A 28. szülinapom után 3 nappal derült ki, hogy terhes vagy. 2. Gyerekre 33 volt a max, de nem jött össze, így egyke maradt.
2021. aug. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

28 év volt a legkésőbbi időpont.

Gyógyíthatatlan autoimmun betegségem van, és anyánál már a 29 éves kor is necces volt, mert majdnem meghaltunk, és utána az állapota is rohamosan romlott.


32 vagyok, nem lesz gyerekem.

2021. aug. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!