Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sok 12 év alatti Veronika van...

Sok 12 év alatti Veronika van a környéketeken?

Figyelt kérdés
Ezen a néven gondolkodunk, de a barátnőm kisfiának az ovis csoportjában most két kislányt is így hívnak, meglepődtem. Igazából nem ez fog elrettenteni, csak kíváncsi vagyok. (Ők Veszprém megyében laknak, mi Fejérben)

2021. aug. 10. 18:13
1 2 3
 21/22 vera_emma ***** válasza:

Verára, mert szerintem a Veronikának komoly hangzása van, ami nem illik hozzám, meg sok olyan ismerősöm van, aki régebben is Veraként ismert, nem tudták, hogy nem ez az "igazi" nevem.

De nem elrettentésnek szántam, csak azért írtam le, mert a saját nevére mindenki hamarabb felfigyel.

2021. aug. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
69%

Egy 22 éveset ismerek, illetve 40 körülieket.


És akkor mi van ha 2 is van?


1. Az, hogy ott van 2 nem azt jelenti hogy gyakori.

2. Lili, Anna, Jázmin stb.tényleg sok van és mégis adják. Azt adják sokan ami sokaknak tetszik. A tényleg ritka nevek jellemzően nem szépek.

2021. aug. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!