Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Oláh vezetéknévhez melyik...

Oláh vezetéknévhez melyik keresztnév passzol jobban? Lány: Olívia, Szófia vagy Veronika Fiú: Milán, Olivér vagy Ádám

Figyelt kérdés
2017. aug. 21. 15:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

Oláh Veronika

Oláh Ádám

2017. aug. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
86%

Pont mint az első.

Gondolj bele, ha megkérdezik hogy hívják a gyereket.

válasz: Oláh Olívia/ Oláh Olivér

Nem illik sok az "O"

A milán, az az "á"- miatt nem jó.

A Szófia meg... nem adnék olyan nevet.

Bár Veronikát se, de az Ádám az jó.

2017. aug. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%

Oláh Veronika

Oláh Ádám


Nekem nem tetszenek az azonos kezdőbetűjű nevek, a Szófia és Milán pedig rettentő felkapott lett, ráadásul nekem eléggé gyerekesek is. Zsófia esetleg? Oláh Zsófia szép szerintem.

2017. aug. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Tetszik még amúgy a Leona és a Krisztián is, ha esetleg ezek jobban passzolnak hozzá.
2017. aug. 21. 16:27
 5/15 anonim ***** válasza:
73%
Lánynevek közül csak a Veronika illik hozzá, fiúból a Krisztián a legjobban, de az Ádám se rossz.
2017. aug. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
Az Oláh Leona nagyon kisebbségi hatású, de a Krisztián az tetszik. Veronika és Krisztián a legjobb.
2017. aug. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Akkor ha kisfiú lesz Krisztián marad ( közben egyeztetek a párommal is).

Mit szóltok lánynevek közül az Emíliához? Többi kislánynév a naptárban már esélytelen. Veronika vagy Emília?

2017. aug. 21. 16:43
 8/15 anonim ***** válasza:
81%

Nagyon szép az Emília és a Veronika is, a Veronika viszont ritkább, így én ennél maradnék.

Van pár Oláh ismerősöm, ők Oláh Johanna, Oláh Martina, Oláh Titanilla és Oláh Zsanett

2017. aug. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%
Szófia,Ádám
2017. aug. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%

Az Oláh végén a néma "h" miatt szerintem döcögősek az Á-s keresztnevek, ahogy az O kezdetűek sem passzolnak.

Veronika és Krisztián.

2017. aug. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!